فوریه 4, 2021 By haminp 0

پلیس دژئون در حال انجام مدیریت ویژه ترافیک برای تعطیلات سال نو میلادی است

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] آژانس پلیس داژئون (مدیر Song Jeong-ae) برای تضمین بازگشت امن به خانه و بازگشت به خانه در تعطیلات سال جدید قمری ، مدیریت ترافیک ویژه ای را برای تعطیلات سال نو میلادی به مدت 10 روز از 5 فوریه تا 14 فوریه انجام می دهد.

پلیس قصد دارد بر مدیریت ترافیک گرا ، با فعالیت 125 نفر از جمله پلیس راهنمایی و رانندگی و 60 دستگاه تجهیزات (53 ماشین گشت ، 7 دوچرخه) در مناطق پر ازدحام مانند ورودی بزرگراه ها و خروجی ها تمرکز کند.

علاوه بر این ، ترافیک بزرگی مانند ایستگاه Daejeon ، پایانه های سریع ، فروشگاه های بزرگ ، هایپرمارکت ها ، بازارهای سنتی و غیره. آنها با ارائه مسیرهای ورودی و خروجی و مدیریت ترافیک متمرکز بر اطمینان از ایمنی ترافیک ، راحتی را برای کاربران فراهم می کنند. سرکوب علیه رفتارهای بی نظم.

علاوه بر این ، پلیس با استفاده از آشکارسازهای بدون تماس در طول شبانه روز برای از بین بردن رانندگی در حالت مستی در یک فضای جشن ، مانند نوشیدن و نوشیدن در تعطیلات سال نو قمری ، در حالت مستی از قبل ، محدودیت های نوشیدن سیار را اجرا کرد.

از طرف دیگر ، به منظور ارائه اطلاعات ایمن و راحت برای ارتباط ترافیک در جاده های داخلی (Gyeong) ، از یک برنامه کاربردی تلفن همراه برای اطلاعات ترافیک (اعلان ترافیک e) و اطلاعات ترافیکی در زمان واقعی به عنوان شرایط ترافیک ملی استفاده می شود. مرکز نظارت بر ترافیک با نظارت بر تصاویر ویدئویی ، و ایجاد شرایط غیرمنتظره (تصادفات و ساخت و ساز) تصمیم گرفت از طریق توییتر راه بندان و انحرافات را هدف قرار دهد.

برای تعطیلات سال نو میلادی دلپذیر و راحت ، آژانس پلیس Daejeon مجدداً از رانندگان خواست که قبل از عزیمت ، از جمله فشار لاستیک ، ایمنی اتومبیل را کاملاً بررسی کنند و قبل از رانندگی کمربند ایمنی را روی همه صندلی ها ببندند تا از یک فاصله ایمن از وسیله نقلیه در جلو ، و برای جلوگیری از خواب آلودگی.

[ad_2]