ژانویه 25, 2021 By haminp 0

پشتیبانی گسترده از تابلوهای اطلاعاتی که برای درک ارزشهای فرهنگی قابل درک هستند!

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]شهر آندونگ اعلام کرده است که تعداد زیادی تابلوی اطلاعاتی درباره ارزشهای فرهنگی را برای ارائه اطلاعات آسان و مفید در مورد دهکده میراث جهانی هاهو ، معبد Bongjongsa ، دوسان سون و بیونگسان سئون و همچنین بازدید کنندگان از ارزش های فرهنگی.

تابلوهای اطلاعات موجود برای ارزش های فرهنگی از سال 2019 به دلیل رضایت کم بازدیدکنندگان به دلیل اصطلاحات دشوار ، طراحی متناقض و ناهماهنگی مناظر اطراف به روز شده اند.

به منظور نصب راهنمای قابل فهم برای همه سنین ، یک گروه مشاوره مدنی متشکل از معلمان ، متخصصان در زمینه املاک فرهنگی و صنعت گردشگری ، متن این راهنما را چندین بار تجدید نظر کرده و دوباره کار کردند. با افزودن عکس و نقاشی سعی کردیم اطلاعات جالب و به یادماندنی داشته باشیم.

با استفاده از این متون تکمیل شده ، راهنماهای 83 ارزش فرهنگی تعیین شده به عنوان استان های ملی ، از جمله 48 مکان میراث جهانی معبد Bonjongsa و سایت های فرهنگی استانی ملی در سال 2019 ، و دهکده Haho میراث جهانی ، Dosan Sovon و Biongsan Seoun در سال 2020 این یک مهم بود تعمیرات اساسی و طراحی بهبود یافته است.

به ویژه ، سال گذشته ، با انعکاس نظرات دانش آموزان کلاس 4 دبستان در مدرسه ابتدایی Andong در دانشگاه ملی آموزش و پرورش در Daegu ، وی یک راهنمای ویدیویی تهیه کرد که می تواند به راحتی کلمات دشوار را حل کند و کنجکاوی را برانگیزد. یک کد QR برای راهنمایی کودکان به صفحه اطلاعات موجود پیوست شده بود و دیدن آن به عنوان یک ویدیوی YouTube امکان پذیر بود. امسال ، ما در نظر داریم تابلوهای اعلانات ویدیویی را با محوریت ارزشهای فرهنگی که بسیاری از دانشجویان در آن حضور دارند ، گسترش و توزیع کنیم.

در سال 2021 ، قصد دارد 58 ارزش فرهنگی ملی و استانی در سال جاری و 75 صفحه اطلاعات ارزش فرهنگی در سال 2022 نصب کند.

[ad_2]