ژانویه 29, 2021 By haminp 0

پشتیبانی کامل از افراد بی خانمان در آماده سازی موج سرما و ویروس کرونا

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] هنگامی که هشدار ویژه موج سرما برای جلوگیری از آسیب به افراد بی خانمان در اثر موج های سرد در زمستان اعمال شد ، شهر چئونان یک بازرسی مشترک انجام داد.

مشخص شد که بازرسی مشترک در ساعت 21:00 روز 28 انجام شد ، زیرا توصیه های موج سرما لازم الاجرا شد.

یک تیم بازرسی مشترک متشکل از کارمندان بخشهای شهری و پناهجویان و پناهگاهها با گشت و گذار در مناطق آسیب پذیر مانند ایستگاه Cheonan ، ارائه راهنمایی به افراد بی خانمان در این امکانات و ارائه کمک های امدادی مانند بسته های گرم و ماسک ها برای محافظت از افراد بی خانمان تلاش کردند. در میان بی خانمانانی که از طریق بازرسی مشترک پیدا شده اند ، با تماس با مرکز خودیاری بی خانمان از کسانی که مایل به ورود به این مرکز هستند محافظت می شود.

این شهر همچنین تحقیقات کاملی از کرونا 19 در مورد کارمندان و ساکنان پناهگاه های بی خانمان در چئونان انجام داد ، زیرا تاج 19 تأیید کرد که این حوادث در پناهگاه های بی خانمان در مناطق دیگر رخ داده است.

طبق نتایج آزمون شهر ، همه 18 نفر در اولین نظرسنجی در تاریخ 27 ژانویه منفی بودند و 12 نفر در نظرسنجی دوم در تاریخ 28 ژانویه منتظر نتیجه هستند. آزمایش کرونا 19 با همکاری دفتر دونگنام گو و کلینیک غربالگری دونگنام گو انجام شد و برای تحقیقات کامل ، کارمندان بعد از ساعت کاری به عنوان اضافه کار به طور جداگانه ارتقا یافتند.

[ad_2]