ژانویه 27, 2021 By haminp 0

پشتیبانی سیستماتیک از سرمایه گذاری جمعی ، کمک بزرگی برای تجارت جوانان کارآفرین

[ad_1]

[경북타임뉴스] آژانس توسعه اقتصادی گیونگ بوک با آموزش سیستماتیک سرمایه گذاری جمعی و پشتیبانی از تیم های شرکت کننده در پروژه پشتیبانی سیستم اعزام جوانان شهری ، سرمایه گذاری آنلاین را با موفقیت جلب کرده است.

تیم های مالی بودجه San and Borom ، Humming Forest در زمینه مواد غذایی و یک تیم آلو خوش طعم ، Monument in the Living and Stationery Fields، Supulrim، Im Da-Roon، Songd Studio و Sji Studio.

در مجموع 8 تیم وجود دارد و 100٪ آنها با احتمال 80٪ موفق به جذب مقدار هدف سرمایه گذاری شده اند و یکی از آنها (Sanguaboreum) 997٪ سرمایه گذاری را به دست آورده است.

آژانس توسعه اقتصادی گیونگ بوک برای کمک به جوانان برای تیمی که در تأمین امنیت و فروش مشتری خود به دلیل کرونا 19 مشکل دارند ، کمک مالی Crowd Fund را برای کمک به جوانان در نظر گرفته است.

تیمی با سابقه بودجه پروژه از تیم های درگیر در پروژه پشتیبانی سیستم اعزام جوانان شهری انتخاب شد و راهنمایی های مشخصی به تیم های درگیر در بودجه ارائه شد. این بودجه در 4 مرحله به ترتیب آموزش سرمایه گذاری جمعی – برنامه ریزی قبلی و تولید سرمایه گذاری جمعی – پیشرفت سرمایه گذاری جمعی – بازخورد انجام شد.

آموزش Crowdfunding از طریق آموزش آنلاین انجام شد. این فرآیند شامل کمک به شرکت کنندگان در جهت درک جامع سرمایه گذاری جمعی ، به اشتراک گذاری روش های برنامه ریزی بودجه ، پادمان ها و داستان های موفقیت و اجازه دادن به شرکت کنندگان برای برنامه ریزی خود بود.

در فرآیند تولید قبل از برنامه ریزی و سرمایه گذاری جمعی ، یک استراتژی برنامه ریزی برای هر کسب و کار ، محصول ، هدف ، تجزیه و تحلیل قیمت و برچسب گذاری مفهوم و ایجاد جزئیات صفحه و عکاسی با بازخورد ایجاد شد.

در روند سرمایه گذاری جمعی ، ما به هر شرکت کمک کردیم تا گواهینامه های لازم را ارائه دهد و آن را مطابق با قوانین مورد نیاز بستر تأمین سرمایه جمعی اصلاح کنیم. به دنبال ارائه بودجه ، از اعلامیه های مختلف رویدادها در زمان مناسب پشتیبانی شد.

تیم هایی که بودجه را با موفقیت به پایان رساندند ، نتایج تجزیه و تحلیل اطلاعات سرمایه گذاران را برای تجزیه و تحلیل روند و ایجاد مدل های جدید تجاری به اشتراک گذاشتند.

از طریق این حمایت مالی گسترده ، می توان یک شبکه فروش ملی را به عنوان یک کارآفرین جوان در گیونگ بوک راه اندازی کرد. پس از اتمام این بودجه ، تیم های شرکت کننده اعتماد به نفس زیادی پیدا کردند و بودجه بعدی خود را تأمین کردند.

[ad_2]