فوریه 3, 2021 By haminp 0

پشتیبانی از وام هایی با نرخ بهره زیر 1٪ برای صاحبان مشاغل کوچک ، تا 30 میلیون درآمد

[ad_1]

[서산타임뉴스=나정남기자] سئوسان سیتی 900 میلیون دلار درآمد امسال را برای وام تضمین ویژه صاحبان مشاغل کوچک که از کرونا 19 رنج می برند جمع می کند.

به گفته این شهر ، در ماه ژانویه ، از طریق بنیاد تضمین اعتبار Chungnam ، 300 میلیون درآمد برای وام تضمین ویژه صاحبان مشاغل کوچک و 600 میلیون دلار دیگر برای خواسته ها به دست آورد.

دوم ، از طریق توافق نامه تجاری با بنیاد تضمین اعتبار Chungnam ، این شهر توافق کرد که از مشاغل کوچک در بن بست تضمین های ویژه با نرخ بهره بسیار کم 0.8 تا 1.0٪ با وام مورد نظر پشتیبانی کند.

در حال حاضر پروژه های وام با بهره کم مانند ضمانت نامه های ویژه موجود و صاحبان مشاغل کوچک در مشاغل محدود جمعی ، مانند آواز خواندن و فروش خانه به خانه ، که محدودیت پشتیبانی دارند ، ارائه می شوند.

میزان حمایت اعتباری 10.8 میلیارد بوی بد است ، 12 برابر بیشتر از 900 میلیون درآمد شهر.

این افراد تاجران کوچه ها مانند رستوران ها ، سوپرمارکت ها ، لباسشویی ها و سالن های زیبایی با کمتر از 5 کارمند و همچنین صاحبان مشاغل برای استخراج ، تولید ، ساخت و حمل و نقل با کمتر از 10 کارمند هستند.

سقف وام تا 20 میلیون بوی بد برای مشارکت های مشترک و 30 میلیون بدست آمده برای مشاغل محدود جمعی مانند آواز و فروش خانه به خانه است.

درخواست وام مورد نظر از سوم شروع می شود و می توانید با داشتن مدارک لازم مانند گواهینامه ثبت مشاغل و یک گواهینامه استاندارد مالیات بر ارزش افزوده به شعبه Seosan از بنیاد تضمین اعتبار Chungnam (☎041-671-5555) مراجعه کنید.

[ad_2]