ژانویه 24, 2021 By haminp 0

پشتیبانی از نصب 10 هزار دیگ بخار اکولوژیکی

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]امسال Gyeongsangbuk-do از نصب 10 هزار دیگ بخار سازگار با محیط زیست (گاز شهری) برای خانه هایی که بار هزینه های گرمایشی را کاهش می دهند و انتشار غبارهای ریز را کاهش می دهد ، پشتیبانی خواهد کرد.

این پروژه 200000 درآمد کسب شده برای نصب دیگهای بخار خانگی معمول به عنوان دیگهای بخار سازگار با محیط زیست را تأمین می کند و خانواده های کم درآمد می توانند 600،000 وون دریافت کنند که در مقایسه با سال گذشته 100،000 درآمد کسب می شود.

دیگ بخار محیط زیست به محصولی گفته می شود که گواهینامه برچسب زیست محیطی را از م Instituteسسه صنعت و فناوری محیط زیست کره دریافت کرده است ، مطابق با استانداردهای غلظت اکسید نیتروژن (NOx) ppm 20 یا کمتر و بازده انرژی 92٪ یا بیشتر. در مقایسه با دیگهای بخار معمولی ، این دیگهای بخار دارای سطح هشتم انتشار اکسید نیتروژن (20 → 173 ppm) هستند که منبع غبار بسیار ریز است و دارای بازده حرارتی بالایی هستند که منجر به اثر کاهش هزینه سوخت سالانه در حدود 130،000 آنها می شود.

درخواست پشتیبانی از یارانه را می توان مستقیماً از طریق خریدار یا از طریق شرکت برای نصب دیگ بخار پس از اعلام اجرای پروژه توسط شهر / منطقه (برنامه ریزی شده در ژانویه-فوریه) ، از طریق شرکت نصب دیگ بخار ، و بسته به شرایط بودجه ممکن است پروژه پشتیبانی زودهنگام خاتمه یابد. بعلاوه ، نصب دیگهای بخار سازگار با محیط زیست ممکن است بسته به ساختار اتاق دیگ بخار یا تأمین گاز شهری (LNG) محدود باشد ، بنابراین لازم است از قبل بررسی کنید که آیا امکان نصب وجود دارد.

در همین حال ، در شش شهر و شهرستان ، از جمله شهر Pohang ، Gyeongju City ، Gumi City ، Yongcheon City ، Gyeongsang City و Chilgok County ، که از آوریل سال گذشته به عنوان مناطق مدیریت جو تعیین شده اند ، نصب دیگهای بخار سازگار با محیط زیست اجباری شده است جایگزینی یا نصب مجدد دیگهای بخار خانگی.

[ad_2]