ژانویه 26, 2021 By haminp 0

پس از سرمایه گذاری 12.5 میلیارد درآمد کسب شده برای ایجاد شغل برای 3500 سالمند

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] شهر چئونان 12.5 میلیارد دلار به دست آمده در سال جاری را برای ایجاد بیش از 3500 شغل برای سالمندان از طریق 74 شغل و پروژه هایی برای حمایت از فعالیت های اجتماعی در سال جاری برای زندگی بازنشستگی پر جنب و جوش و سالمندان سرمایه گذاری خواهد کرد.

برنامه کار برای سالمندان و برنامه حمایت از فعالیت های اجتماعی به 2731 نفر با منافع عمومی ، 340 نفر برای خدمات اجتماعی ، 200 نفر برای بازار و 230 نفر برای ارسال نیروی کار تقسیم شده است.

در زمینه رفاه عمومی ، مشاغلی برای ارتقا interest منافع عمومی جامعه محلی فراهم می شود ، مانند عدم مراقبت از سالمندان ، مراقبت از سالمندان و نگهداری محیط در نهادهای عمومی. در این میان ، پروژه مدیریت تسهیلات این پارک با 838 شرکت کننده امسال از سال 2016 به طور پایدار اجرا شده است که به ایجاد یک محیط دلپذیر شهری ، آرامش و پرورش احساسات برای شهروندان کمک می کند.

به گفته این شهر ، در زمینه خدمات اجتماعی که با استفاده از فرصت های شغلی و فعال سالمندان خدمات ارائه می دهد ، برای حمایت از نهادهای اجتماعی مانند کودکان و نوجوانان و همچنین مشاوره و مشاوره استفاده می شود.

نوع بازار از مشاغل مشترک ، کار در مغازه ها ، کار در کافه ها ، تحویل آپارتمان ، گروه های تجاری کشاورزان ، مراکز فروش محصولات ویژه کشاورزی و غیره پشتیبانی می کند. مصرف کننده مربوطه ، اشتغال را گسترش داده و مشاغل پایداری را برای افراد مسن فراهم می کند.

پروژه های جدیدی که امسال اضافه شده مشاغل مربوط به مرکز کمک اجتماعی و فرهنگی نمسان است که تحت پروژه کمک حسابداری شهروندان سالخورده و پروژه توانبخشی نمسان تأسیس شده است. علاوه بر این ، یک مرکز کار برای افراد مسن مرتبط با دانشگاه نقره Cheonan توسعه یافته است.

این شهر این پروژه را با باشگاه ارشد Cheonan City ، هفت سازمان ارشد ارشد در Cheonan City ، انجمن سالمندان سالخورده کره ، شعبه شهر Cheonan ، مرکز رفاه سالمندان Cheonan City ، مرکز رفاه Aunae Eunbit ، مرکز رفاه اجتماعی Ssangyong ، Baekseok اجرا کرد. مرکز نقره ای ، وابسته به دانشگاه Baekseok ، و دانشگاه نقره Cheonan. با مرکز کار تبلیغ کنید.

[ad_2]