ژانویه 6, 2021 By haminp 0

پس از اعلام وضعیت اضطراری ، ما با “زبان شخصی ممنوع” کار خواهیم کرد. با الهام از “قهوه جاز” ، “من ترجیح می دهم بروم” در مورد شوخ طبعی کافه: J-CAST News

[ad_1]

در 7 ژانویه 2021 ، اعلام می شود که برای سه بخش توکیو ، سایاتاما ، چیبا و کاناگاوا ، جایی که شیوع ویروس کرونا جدید گسترش می یابد ، اعلامیه اضطراری صادر می شود. برای رستوران ها ، درخواست کار نیمه وقت تا ساعت 20:00 در نظر گرفته می شود.

انتظار می رود صنعت رستوران ضربه سختی ببیند ، اما توجهات به کافه هایی معطوف شده است که با ایده های اصلی سعی در زنده ماندن دارند.

  • ظاهر خوشمزه است

    ظاهر خوشمزه است

  • داخل مغازه

    داخل مغازه

  • ظاهر خوشمزه است
  • داخل مغازه

“بدون گفتگو از غذا ، نوشیدنی و موسیقی لذت ببرید.”

“برای جلوگیری کامل از عفونت ، تصمیم گرفتیم فروشگاهی را با[забранен личен език]”” ما به یک سبک تجاری مانند کافه قدیمی JAZZ که قبلا می خواستم یک بار امتحان کنم ، روی آوردیم. جرم) “

صاحب یک کافه خصوصی “جالب” (Suginami-ku ، توکیو) ، که 1 دقیقه پیاده تا ایستگاه JR Koenji فاصله دارد ، 5 ژانویه در فیس بوک نوشت.

از هفتم ، هنگامی که اعلامیه اضطراری صادر شد ، زمان شام از 23:00 به 20:00 کوتاه شد و سیاست تجارت جدیدی برای “ممنوعیت زبان شخصی” اعلام شد.

دلیل آن کنترل کامل عفونت تاج جدید است.

“فروشگاه دقیقاً در ساعت 8 شب تعطیل می شود. با این وجود تردید وجود دارد که خوردن و آشامیدن در فروشگاه تا ساعت 8 شب هنوز خوب است. پس از همه ، وقتی می خورم و می نوشم ، ماسک برداشته می شود ، بنابراین فقط چت می کنم.”

“شما می توانید با دو نفر یا سه نفر بیایید !! می توانید الکل بنوشید! اما چت ممنوع !! پس از انجام دقیق این کار ، در زمان اعلام اضطراری فروشگاه را باز خواهیم کرد. خواهد رفت “

با این حال ، تنها وضع قوانین می تواند فروشگاه را ناخوشایند کند. بنابراین تصمیم گرفتم عناصری از قهوه جاز به سبک قدیمی را در آن بگنجانم.

“JAZZ از بلندگو با صدای بلند پخش می شود. هیچ کس موسیقی صحبت نمی کند و گوش نمی دهد. به نظر می رسد کافه قدیمی JAZZ اینگونه بوده است.”

“Yummy در اصل یک فروشگاه جاز نبود ، بنابراین موسیقی در ژانرهای مختلف موجود است ، اما تجهیزات صوتی Yummy با افتخار بهترین صدا را با صدای بی سابقه ارائه می دهد. این واقعا صوتی عالی است. این هیجان انگیز است !! از غذا ، نوشیدنی و موسیقی بدون گفتگو لذت ببرید. “

فروشگاه دارای تجهیزات صوتی متقاضی مانند تقویت کننده ها ، بلندگوها ، پخش کننده ها و کارت های افکت است و استفاده از ویژگی های آن ایده خوبی است.

داخل مغازه

داخل مغازه

در فیس بوک “امیدوارم تاج هر کس زودتر جمع شود تا طعم مسری نباشد و من و شما آلوده نشویم. از درک ، همکاری و همکاری شما متشکریم ”

[ad_2]