ژانویه 27, 2021 By haminp 0

پروژه پیشرو برای ارتقا دانشگاه منطقه ای دانشگاه ملی چونام کنسرت بحث “رهبری منطقه” را برگزار کرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دانشگاه ملی چونام ، یک پروژه پیشبرد دانشگاه پیشرو منطقه ای (مدیر یونگ سوک لی) ، ماهانه چهار بار کنسرت Lead the Region را در ماه ژانویه برگزار می کند تا تجربه و دانش مدیران برجسته منطقه را به اشتراک بگذارد.

این رویداد به روشی غیر شخصی برگزار شد تا کاربران بتوانند آنلاین (Youtube) را تماشا کنند تا از سیاست های فاصله اجتماعی و قوانین قرنطینه پیروی کنند.

این کنسرت گفتگو به عنوان بخشی از پروژه ارتقا University دانشگاه سرب منطقه ای 2020 ترویج شد و دو رهبر از شرکت های برجسته داژئون به عنوان سخنران شرکت کردند و یک سخنرانی تخصصی و یک برنامه گفتگوی خوب (گفتگوی بین مجری و مدرس) ارائه دادند.

جو وونگ-رئیس ، رئیس قهوه مک کیز ، دوشنبه ، 4 ژانویه ، سخنرانی “16 سال مدیریت CSV ، 14.5 کیلومتری کوه Gyejok Hwangtot-gil” را انجام داد. در مورد خلق ارزش های محلی و پرورش استعدادهای محلی صحبت کنید.

سپس معاون رئیس جمهور Park Ki-taek از Bugang Tech در تاریخ 20 ژانویه (چهارشنبه) سخنرانی کرد در مورد “اکنون باید از چه نگران باشیم؟” ، و در تاریخ 27 ژانویه (چهارشنبه) ، انجمن رشد پایدار A برای این نقش یک برنامه گفتگوی زیبا برگزار شد .

لی یانگ سئوک ، رئیس گروه ارتقا سطح رهبری ، گفت: “برای به اشتراک گذاشتن تجربه و دانش رهبران محلی ، ما به برگزاری کنسرت گفتگوی Lead the Region ادامه خواهیم داد. من آن را به کنسرت تبدیل خواهم کرد. “

در همین حال ، گروه رهبری پروژه رهبری منطقه ای دانشگاه Chungnam قصد دارد علاوه بر کنسرت LEAD Region Talk ، مطالب مختلف را در کانال Youtube به اشتراک بگذارد.

[ad_2]