ژانویه 21, 2021 By haminp 0

پروژه هنر عمومی Pohang 2020 در Pohang ، از هم اکنون شروع می شود

[ad_1]

[포항타임뉴스=전찬익기자] پروژه هنر عمومی 2020 “پروژه هنر عمومی 3AS Pohang” (از این پس “پروژه هنر عمومی Pohang” نامیده می شود) ، تهیه شده توسط وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی و Gyeongsangbuk-do و به همت شهر پوهانگ و بنیاد فرهنگی Pohang ، او اکنون پس از آماده سازی طولانی اولین قدم های جدی خود را برداشته است.

از سپتامبر سال گذشته ، شهر پوهانگ و بنیاد فرهنگی پوهانگ سعی در مدیریت عادلانه و شفاف پروژه در همه زمینه ها ، از جمله تبلیغات برای پیشنهادهای عمومی ، جلسات مناقصه عمومی ، نمایش فیلم ها (دو بار برگزار شده) ، با حفظ جهت و سرعت پروژه عمومی داشته اند. هنر در پوهانگ. من هرچه از دستم بر می آمد انجام دادم.

در نتیجه ، شرکت Munhwabap ، آموزشی ویبولیتین Jong-sook Seo (مدیر عامل) در مسابقات تیم هنرمندان در سپتامبر گذشته و فضای جدید (مدیر عامل Park Gye-hyun) در مسابقه مجدد این هنرمند در اکتبر گذشته انتخاب شدند. من برای اصلاح پروژه وقت گذاشتم.

شرکت مونوهاباپ ، آموزشی ویبولیتین در نظر دارد سه کار نصب از پروژه “مسیر فرهنگ در آبراه زندگی” را در بندر داخلی دانگ بین ارائه دهد. Shinnaeyeonsamyongchu (2021) ، تفسیری دوباره از Naeyeonsamyongchu از Gyeomjae Jeongseon ، که از منظر مدرن با موضوع Naeyeonsan نقاشی شده است ، و یک قایق ماهیگیری ، معیشت یک ماهیگیر اصلی 21 با استفاده از درختان شناور در دریا (به عنوان یک مکان خلاق) سرانجام ، Road Gallery (2021) ، که هنر رسانه ای Naeyeon Samyongchu از Jeongseon را ایجاد کرد ، که توسط هشت هنرمند محلی تفسیر مجدد شد.

علاوه بر این ، پروژه Munhwabap Co.، Ltd. شامل یک برنامه شهروندان است تا شهروندان بتوانند در پروژه شرکت کنند. علاوه بر این ، با مدیریت گزارشگران هنری مدنی عمومی ، شهروندان در پروژه های هنری عمومی و روند خلاقیت هنرمند شرکت می کنند و در افشای آنها نقش دارند.

فضای جدید قصد دارد با تبلیغ پروژه “کاشت صندلی با رویا” در منطقه Jungang-dong Kummello مجموعه ای از افراد (8 اثر) را نصب کند. این یک پروژه بازآفرینی شهر با هدف سازماندهی مجدد منظر شهری و محیط زیست به عنوان یک راه حل هنری برای نبود مکان “استراحت” است ، که تأسف کمیتلو است.

کار صندلی در فضای جدید شامل داستان های منطقه از دهه 30 تا دهه 20 قرن گذشته است. فضای جدید در نظر گرفته شده است تا به بسیاری از بازدیدکنندگان این امکان را بدهد که هنگام گشت و گذار در خیابان ها از طریق آثار ویزاک ، تاریخ منطقه و تاریخ فرهنگ پوهانگ را تجربه کنند.

هر تیم قصد دارد به صورت دوره ای فرآیند را در پرتال هنری عمومی (publicart.co.kr) ضبط و بارگذاری کند ، در صورت تشویق شدید تولید و نصب آثار ، که از طریق آن شهروندان می توانند پیشرفت پروژه های هنری عمومی در منطقه ما را بررسی کنند. .

علاوه بر این ، شهر پوهانگ و بنیاد فرهنگی پوهانگ در نظر دارند برنامه های نگهداری شخصی هر اثر را از تیم تولید و تدوین این هنرمند دریافت کنند و نتایج پروژه های هنری عمومی پوهانگ را حداقل برای سه سال پس از اتمام نصب مدیریت کنند.

مدیر پروژه بنیاد فرهنگی پوهانگ گفت: “به عنوان اولین پروژه بزرگ هنری عمومی ساخته شده توسط هنرمندان محلی ، امیدوارم که شما علاقه و علاقه زیادی به آثاری که در آینده نصب می شوند داشته باشید. امیدوارم.”

در همین حال ، پروژه هنری عمومی 3AS Pohang 2020 پروژه ای برای حمایت از هنرمندان تجسمی محلی است که به دلیل کرونا 19 تحت تأثیر فعالیت های خلاقانه و اقتصادی قرار گرفته اند و پوهانگ در مجموع 37 عضو در دو تیم دارد (2 نماینده ، پشتیبانی از فعالیت ها از هنرمندان تجسمی محلی (از جمله دو کارمند اداری) برای اطلاعات بیشتر با تیم برنامه ریزی سیاستگذاری بنیاد بنیاد فرهنگی پوهانگ (7903-7903 پوند) تماس بگیرید.

[ad_2]