فوریه 3, 2021 By haminp 0

پروژه توسعه اتصال Osan Beolum برای راحتی شهروندان ابتدا باید در نظر گرفته شود ….

[ad_1]

رئیس شورای حزب شهر اوسان لی Kuon-ja

[오산] خبرنگار چو هیونگ میونگ = بیانیه ای مبنی بر اینكه ساخت بزرگراه ملی 82 ، یك پروژه باسابقه شهروندان اوسان ، از اتمام در سال 2020 به 2016 موكول شده است و قدرت مردم لی كوان جیا ، رئیس شورای از حزب اوسان که ساخت و ساز باید در اسرع وقت با تقاطع بین بزرگراه ملی 82 و جاده محلی 314 به پایان برسد. گزارش شده است.

رئیس جمهور لی در بیانیه ای گفت: “اگرچه خیابان Beolum 3 فعلی ، که می تواند به خیابان 4 در مرکز شهر جدیدی که منطقه 2 در آن ساخته می شود ، تبدیل شود ، می تواند امسال به خیابان 4 تبدیل شود ، اما به دلیل به تعویق انداختن ستاد ساخت و ساز استان گیونگی.

و خسارات ناشی از آن توسط ساکنان Chopyeong-dong و Beolum-dong در Osan متحمل می شود.

هم اکنون ، سه خیابان برای رفت و آمد برای کار جهنمی است. برای حل این مشکل ، Gyeonggi-do و همچنین Osan-si و Hwaseong-si باید با علاقه تماشا کنند. “

رئیس جمهور لی گفت: “ازدحام در قسمت غربی اوسان به دلیل افزایش تعداد کامیون ها و وسایل نقلیه مسافری دشوارتر می شود. برای رسیدگی به این موضوع ، باید بزرگراه ملی 82 در اسرع وقت و گسترش جاده محلی 314 در اسرع وقت تکمیل شود.

با این حال ، پایان ساخت جاده های انجام شده توسط تجارت خصوصی قابل مشاهده است ، اما ساخت غرفه به سال 2026 موکول شده است و خیابان Beolum 3 را نمی توان به 4 تغییر داد. این واقعاً تأسف آور است. “

علاوه بر این ، رئیس جمهور لی گفت: “دولت باید اولویت را برای به حداقل رساندن ناراحتی های مدنی بگذارد. در مورد Beolum 3-Gori ، Hwaseong-si و Osan-si می توانند با استفاده از مشاوره ، ترتیب تجویز را کمی تغییر دهند و از 3 راه دور به 4 طرفه تبدیل شوند. با این وجود ، دلیل این عمل نکردن به دلیل راحتی اداری است ، که اصرار بر مشکلات اداری بدون ناراحتی شهروندان دارد. و جاده باید دائماً باز باشد. “او بارها بر تکمیل ساخت خیابان 4 در بئولوم اصرار ورزید.

در همین حال ، رئیس جمهور لی از شورای شهر اوسان و کارگران ساختمانی دعوت کرد تا راهی برای تغییر سریع از خیابان 3 Beolum به خیابان 4 فعلی پیدا کنند. من تصمیم گرفتم که تحویل دهم.

[ad_2]