ژانویه 18, 2021 By haminp 0

پروژه بازسازی شهری Daejeon Jung-gu ، Jungchon-dong برای معامله جدید امسال به اتمام رسید!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Jung-gu (پارک شهردار Gu Yong-gap) اعلام کرده است که تمام تلاش خود را برای تکمیل پروژه بازآفرینی جدید Jungchon-dong بازسازی شهری انجام می دهد که از سال 2018 تبلیغ می شود.

Jungchon-dong Urban Renewal New Deal یک پروژه سالانه چهار ساله است که با سرمایه گذاری در ارزش کل 87.98 میلیارد درآمد کسب شده در 145،427 متر مربع ایجاد می شود. از Dongseo-daero 1421beon-gil (خیابان مد) در Jung-gu . از ژانویه ، در آستانه پایان امسال با نرخ پردازش 43 درصد است.

Jung-gu ▲ یک سکوی مد شخصی سازی می کند و یک پارکینگ عمومی می سازد ▲ یک خیابان تخصصی مد و یک خیابان تاریخی و فرهنگی ایجاد می کند ground زمین بازی کودکان و یک مرکز مراقبت را بازسازی می کند a یک مرکز روستایی برای مراقبت و فرهنگ اجتماعی و غیره ایجاد می کند علاوه بر این ، ما پروژه های مختلف را برای تقویت صلاحیت های ساکنان تشویق می کنیم ، مانند as دانشگاه موجود برای بازسازی شهری ▲ ایجاد دفتر بازسازی شهری و همراه با ساکنان.

در همین حال ، ساخت ساختمان ایستگاه و خیابان های سفارشی را به پایان رسانده و در تلاش است تا محیط عابر پیاده را در Jungchon-dong مانند تغییر گونه های درخت ، تعویض پیاده روها ، نگهداری و نصب چراغ های خیابانی و امنیتی و نصب کاشی ها بهبود بخشد. برای حفاظت از جاده های در نظر گرفته شده برای برج های مشاهده و برج های یادبود.

این ناحیه قصد دارد پروژه ای را برای بازگرداندن جامعه و بهبود کیفیت زندگی ، با شروع ساخت یک خیابان مد شخصی در فوریه و تکمیل مرکز فرهنگی اجتماعی روستا ، به پایان برساند.

یونگ گای پارک ، رئیس منطقه گفت: “پیش بینی می شود پروژه بازآفرینی شهری Jungchon-dong نشاط جدیدی به اقتصاد محلی ایجاد کند ، مانند احیای فضای خرده فروشی محلی.” من هر کاری خواهم کرد ”

[ad_2]