فوریه 6, 2021 By haminp 0

پروژه ای برای موزه هنر Daejeon ، موزه عمومی هوشمند 2021 و موزه هنر انتخاب شده است

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] موزه هنر داژئون (مدیر سئونگ هی سئون) در تاریخ ششم اعلام كرد كه پروژه “ساخت موزه هنر هوشمند در روستای ما” به عنوان موزه عمومی هوشمند و پروژه ساخت موزه هنر توسط وزارت فرهنگ ، ورزش انتخاب شده است. و جهانگردی در سال 2021.

هدف این پروژه مسابقه انتخاب و پشتیبانی محتوای فرهنگی است که از فناوری های آینده مانند 5G و هوش مصنوعی (AI) برای مقامات محلی در سراسر کشور استفاده می کند.

پروژه “ساخت موزه هنر هوشمند در شهر ما” از موزه هنر Daejeon با نصب یک ترمینال (کیوسک) مبتنی بر فناوری هوش مصنوعی (AI) حاوی اطلاعاتی در مورد تاریخچه تاریخ هنر Daejeon در موزه هنر Daejeon در مناطق محروم از نظر فرهنگی ، به شهروندان اجازه می دهد تا به راحتی و راحت از مزایای آنلاین استفاده کنند.

به همین منظور ، موزه هنر Daejeon قصد دارد با تبدیل داده ها و آثار تاریخ هنر Daejeon از دهه 1940 به 1990 به داده ها و طبقه بندی آنها بر اساس سال ، مکان ، هنرمند و جزئیات فعالیت ، یک برنامه محتوای دیجیتالی بسازد.

انتظار می رود موزه هنر دژئون وضعیت تاریخ هنر دژئون را ارتقا دهد و همچنین از طریق استفاده از اطلاعات و ارتباطات (ICT) مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) فرصت هایی را برای یک تجربه فرهنگی منحصر به فرد برای شهروندان فراهم کند.

سونگ هی سئون ، رئیس موزه هنر Daejeon ، گفت: “منطقی است که آن را به عنوان یک پروژه واقع بینانه برای تولید و استفاده از محتوا پس از سال گذشته انتخاب کنیم و پایه های توسعه هنر Daejeon و یک هنر تخصصی منطقه ای را بنا کنیم. پلت فرم مبتنی بر او. “

“به طور خاص ، ما خوشحالیم که فرصت های لذت فرهنگی را برای شهروندان مبارز با کرونا 19 گسترش می دهیم و عدم تعادل فرهنگی را در ساختمان حل می کنیم.

در ضمن ، این پروژه باید پس از اتمام خدمات آزمایشی در دسامبر سال جاری راه اندازی شود.

[ad_2]