فوریه 4, 2021 By haminp 0

پروژه آموزش استعدادهای هسته ای …

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선 기자]در سوم Gyeongsangbuk-do ارزیابی “پروژه آموزش متخصصان فن آوری هسته ای در سال 2021” را انجام داد که از پرورش استعدادهای هسته ای عالی در استان در مجموعه دولت Dongbu در سوم پشتیبانی می کند. این استان اعلام کرده است که از سال 2011 به یارانه های انرژی هسته ای به کالج های فعال در این استان کمک می کند.

در این جلسه ارزیابی ، POSTECH ، دانشگاه Dongguk و دانشگاه Wideok در ارائه نتایج فعالیت های وزارت انرژی هسته ای برای سال گذشته شرکت کردند و سه کارشناس هسته ای اثربخشی استفاده از بودجه های پشتیبانی را از طریق عمیق بررسی کردند پرسش و پاسخ.

POSTECH استعدادهای عالی کارشناسی ارشد و دکترا را در داخل و خارج از کشور توسعه می دهد و یک مدرسه عالی مهندسی هسته ای پیشرفته را افتتاح می کند. دانشگاه دونگوک در حال ایجاد یک بنیاد آموزشی و تحقیقاتی برای اکوسیستم انرژی هسته ای است و دانشگاه ویدئوک برنامه درسی را تهیه کرده است که نشان دهنده نیازهای صنعت نیروگاه هسته ای است. ما کلاسهای متمرکز بر شیوه های عملی را ارتقا می دهیم.

شاخص های اصلی که به معیار غربالگری تبدیل می شوند شامل وضعیت مدیریت پروژه های جانبی ، میزان هدف در مقایسه با برنامه های تجاری ، اثربخشی برنامه آموزشی ، میزان اشتغال و تعداد مقالات علمی و تلاش برای افتتاح نیروگاه های هسته ای است.

Gyeongsangbuk-do بزرگترین منطقه متمرکز در کشور با 11 نیروگاه هسته ای است و بسیاری از م institutionsسسات دولتی متصل مانند KHNP ، فناوری برق کره و شرکت مدیریت محیط هسته ای را در خود جای داده است. این منطقه ای است که به بیشترین نیروی متخصص نیاز دارد.

کیم هان سو ، رئیس دفتر استراتژیک ساحل شرقی استان گیونگ بوکوگونگ گفت: “حمایت از انرژی هسته ای برای دانشجویانی که به دلیل سیاست های اخیر دولت در زمینه تبدیل انرژی نگران استخدام هستند ، صنعت نیروگاه هسته ای را کند کرده است. بر این اساس ، دوو گفت: “ما با گشودن دوره های متناسب با آن ، همه تلاش خود را برای كمك به دانشگاه ها در پرورش استعداد لازم انجام خواهیم داد.

[ad_2]