ژوئن 27, 2021 By haminp 0

پرونده تغییر مذهب اجباری دو دختر سیک در کشمیر Manjinder S Sirsa رهبر رهبر می گوید وزیر کشور بازگشت دختران سیک را تضمین می کند

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، جامو منتشر شده توسط: پروشانت کومار به روز شده در دوشنبه ، 28 ژوئن 2021 ، 1:47 بعد از ظهر IST

رهبر شیرومنی ، آکالی دال مانجیندر سینگ سیرسا ، معترضین – عکس: عمار اوجالا

رهبر شیرمانی آکالی ، دال منجیندر سینگ سیرسا در مورد ربوده شدن و تبدیل اجباری دو دختر سیک به لشکر کشمیر: آمیت شاه وزیر کشور ما را از ایمنی و بازگشت اقلیت های سیک به دره اطمینان داد. وی قرار است به زودی با هیئت J&K Sikh دیدار کند و در مورد نگرانی های اقلیت گفتگو کند.

گفته می شود که دو دختر سیک از کشمیر ربوده شده اند. همراه با این ، تحول اجباری رخ داد. یکی از این دختران با پسری مسلمان ازدواج کرده بود که هنوز مشخص نیست. در تاریخ 26 ژوئن ، یک مورد تغییر اجباری از جامو و کشمیر روشن شد.

گفته می شود که یک دختر 18 ساله سیک اهل منطقه بودگام پس از اغوا ، مجبور به اسلام گرویدن شده است. رهبر شیرمیانی ، آکالی دال مانجیندر سینگ سیرسا و کمیته شیرومانی گوردوارا پربندک (SGPC) این موضوع را مطرح کردند و از فرمانداران جامو و کشمیر خواستند که وارد عمل شوند. در همان زمان ، پرونده دیگری مربوط به دختری از مهجور ناگار ، سریناگر بود که در برنامه دوست مسلمان خود شرکت کرد. به گفته منابع ، وی با پسری ازدواج کرده که در این مراسم شرکت کرده است.

[ad_2]