ژانویه 27, 2021 By haminp 0

پذیرش تا 5 فوریه! پشتیبانی از ماشین های مدرسه بچه های LPG برای LPG

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]Yecheon-gun اعلام کرده است كه در حال ارتقا a پروژه تبدیل اتومبیل های LPG برای كودكان به مدرسه برای بهبود محیط هوا و محافظت از سلامتی كودكانی است كه در برابر گرد و غبار آسیب پذیر هستند ، با هزینه پروژه 35 میلیون وون.

در این پروژه ، اگر یک وانت LPG جدید (9 تا 15 مسافر) پس از حذف وسیله نقلیه مسافرتی کودکان قدیمی خریداری شود ، یارانه هر واحد از 2 میلیون درآمد سال گذشته به 7 میلیون وون افزایش می یابد و مقیاس پروژه 5 است واحد

هدف از این حمایت △ خریداران وسایل نقلیه جدید مدرسه کودکان LPG پس از اسقاط وسایل نقلیه دیزلی △ خریداران وسایل نقلیه مدرسه جدید کودکان LPG △ خریداران وسایل نقلیه مدرسه کودکان LPG جدید از جمله امکانات متعلق به وسایل نقلیه مدرسه نیستند و باید وسیله نقلیه ای باشد که به عنوان یک اتوبوس مدرسه برای کودکان مطابق با ماده 52 قانون ترافیک جاده ای.

با این حال ، اگر شخصی با مالیات محلی مانند درآمد مالیاتی ، هزینه های بهبود محیط زیست و غیره معوقه داشته باشد ، یا اگر آدرس یا آدرس ثبت نام یک وسیله نقلیه Yecheon-gun نیست در نتیجه گزارش یک وسیله نقلیه مسافرتی به کودک ، آنها واجد شرایط پشتیبانی نیستند.

درخواست ها باید با اسنادی مانند فرم درخواست به اداره مدیریت محیط زیست ارسال شود و متقاضیان پس از بحث در مورد کمک هزینه به ترتیب دریافت انتخاب می شوند.

از طرف دیگر ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه LPG برای وسایل نقلیه مدرسه کودکان ، به اعلانات درج شده در صفحه اعلانات در وب سایت Yecheon-gun “پیام / اعلان” مراجعه کنید یا از طریق مدیریت محیط زیست اطلاعات کسب کنید

[ad_2]