ژانویه 28, 2021 By haminp 0

پایک ، سئون کی ، رئیس شهرستان چیلگوک ، چالش بازگشت به خانه و اتحاد مجدد برای تعطیلات سال نو میلادی را آغاز می کند

[ad_1]

[칠곡타임뉴스=김이환 기자] چالشی که مستلزم بازگشت به خانه و پرهیز از جلسات در سال جدید قمری است ، توجه ها را به خود جلب می کند.

در تاریخ 28 ، پائک سئونگی ، رهبر شهرستان چیلگوک ، چالش “تعطیلات در خانه لبخند است” را در دفتر خود آغاز کرد.

پیش بینی شده بود که برای جلوگیری از بازدید از شهرهای خود و اجتماعات مختلف در تعطیلات سال جدید قمری ، که یک گام اساسی در پیشگیری از کرونا 19 است ، به توافق برسند.

باک ، که رئیس شورای شهردار گیونگ بوک و شورای تدارکات و نایب رئیس شورای ملی شهرداران و کمیسیون های منطقه است ، شهردار نونسان هوانگ میون سون و گیونگ بوکگونگ ، شهردار و شورای تدارکات را برای شرکت در چالش بعدی معرفی کرد. – چانگ ، یونگیانگ-گان به عنوان یک شرکت کننده در چالش بعدی.

علاوه بر این ، خوانندگان کابل ، پاک سه جین و کیم یونگ او ، مدیر مرکز فرهنگی Chilgok ، همچنین برای خوانندگان با کابل “God of Zhanggu” نامزد شدند ، که طرفداران زیادی دارند و می توانند تأثیر چالش را گسترش دهند. به عموم مردم

آقای Park Seo-jin گفت: “من خوشحالم که می توانم با شرکت در این چالش کمک کوچکی در جلوگیری از گسترش کرونا 19 داشته باشم.”

این چالش با انتشار عکسی توسط لی یون کیونگ ، دبیرکل مرکز پشتیبانی بازآفرینی شهری چیلگوک-گونگ و ارسال پست در SNS (یک سرویس شبکه اجتماعی) با درخواست عدم پذیرش انتقال به زمان Lunar New همراه بود. تعطیلات سالانه و سپس اشاره به سه دونده بعدی.

با مشارکت بهترین هنرمندان و رئیس شورای شهردار ملی ، دفاتر منطقه ای و منطقه ای ، این چالش به احتمال زیاد در سراسر کشور گسترش خواهد یافت.

باک گفت ، “بسیاری از عفونت های محلی آلوده و بدون علامت وجود دارد و جمع آوری خانواده ها در هر منطقه بسیار خطرناک است در حالی که تهویه هوا دشوار است زیرا زمستان است.” با یک استثنا ، باید از بازگشت به خانه و ملاقات خودداری کنیم. ”

وی افزود: “این تعطیلات سال نو میلادی توصیه می شود به جای بازدید از زادگاه خود ، از طریق تماس های ویدئویی و تحویل تخصص های محلی با دوستان و خانواده خود دوستی برقرار کنید.” “من امیدوارم که فرهنگ تعطیلات سال نو سالم در کشور گسترش یابد. از طریق چالش. “

[ad_2]