ژانویه 21, 2021 By haminp 0

پارک یانگ بوک به عنوان شورای متروپولیتن Saemaul Undong Daejeon انتخاب شد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] کارخانه مشاغل شورای متروپولیتن Saemaul Undong Daejeon (رئیس پارک Jeong-ki) در 2021 در 2021 جلسه عمومی عادی را در Seomyeon برگزار کرد.

این جلسه عمومی عادی به دلیل کورونا 19 ، گزارشات مربوط به اجرای پروژه های مهم در سال 2020 ، بحث در مورد تسویه درآمد و هزینه ها در سال 2020 ، بحث و تصمیم گیری درباره طرح ارتقا project پروژه و بودجه درآمد و مصارف در سال 2021 و انتصاب مدیران در این جلسه یک قطعنامه بود.

شورای کارخانه مشاغل شهری متشکل از پنج رئیس جمهور ، معاونان رئیس جمهور و اعضای کمیته عملیاتی است که سایت های تجاری را در شهر کلان شهر دژئون اداره می کنند. در حال برنامه ریزی برای ارتقا 1 1 پروژه ، 1 جنبش تقسیم صلح ، 2 جنبش افتخاری فرهنگ ، 1 جنبش جامعه جهانی و 9 پروژه برای افزایش صلاحیت سازمانی است.

بعلاوه ، پارک یانگ بوک به اتفاق آرا رئیس شورای شهر Saemaul Undong Daejeon را در کارخانه محل کار انتخاب کرد و دوره جدید سه ساله را آغاز کرد.

یانگ بوک پارک ، رئیس جدید دفتر شهر ، به عنوان اولین رئیس باشگاه روتاری New Dunsan و سی و ششمین سال اجرایی دانشگاه ملی Hanbat فعالیت کرد. وی اعلام کرد که با اهدای جایزه برای اعضای عالی یک وب سایت انگیزنده ، سرگرم کننده و مهیج برای داوطلبان ایجاد خواهد کرد.

[ad_2]