فوریه 3, 2021 By haminp 0

پارک وو ، رهبر Saemaul ، به عنوان رئیس شهر متروپولیتن Daejeon منصوب شد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شورای رهبران کلانشهر Saemaul Daejeon یک جلسه عمومی فوق العاده در سوم برگزار کرد و رئیس جمهور Park Woo را به عنوان رئیس جمهور جدید انتخاب کرد.

جلسه عمومی عادی ، که در تاریخ 26 ژانویه برگزار شد ، به دلیل نوشتن گزارش کرونا 19 در مورد اجرای پروژه های بزرگ در سال 2020 ، بحث در مورد تسویه درآمد و هزینه های سال 2020 و بحث در مورد طرح ارتقا promote پروژه ها برای سال 2021 و بودجه درآمد و هزینه . دستور کار برای تصمیم گیری و تعیین رهبران در این جلسه عمومی فوق العاده انتخاب شد.

شورای شهر متشکل از روسای شوراهای پنج منطقه و دو نائب رئیس است و برنامه تجاری 2021 با هدف ایجاد جامعه متمدن جدید از طریق زندگی ، صلح و احترام انجام می شود. حرکات جامعه ، پروژه هایی برای ایجاد ظرفیت سازمانی و فعالیت های قرنطینه ای توسط محافظین ایمنی محیط زیست در محله های ما برنامه ریزی شده و به ویژه تصمیم جدی برای جنبش ملی مردم برای نجات زندگی گرفته شده است.

علاوه بر این ، پارک وو به اتفاق آرا رهبر شورای شهر Saemaul Daejeon را انتخاب کرد و یک دوره سه ساله جدید را آغاز کرد.

رئیس جدید شورای شهر ، پارک وو ، به عنوان رئیس شورای شهر ، رئیس جمهور Dong-gu Semaul خدمت کرده است ، و از رهبر Semaul در Soje-dong ، Dong-gu شروع می کند و به دنبال احیای Semaul Undong است. من انجامش میدهم. ”

[ad_2]