ژانویه 24, 2021 By haminp 0

پارک تعطیلات داخلی Boendang Daejeon در تعطیلات سال نو میلادی بسته است!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] برای جلوگیری از گسترش کرونا 19 از طریق بازدیدهای یادبود در تعطیلات سال نو قمری ، Bonandang داخلی در پارک یادبود Daejeon بسته خواهد شد.

شركت مديريت تاسيسات شهر دژئون متروپليتن اعلام كرد كه از 11 تا 14 فوريه تعطيلات Bonandang در پارک يادبود داژئون را باز نمي كند ، تعطيلاتي كه موجب افزايش تعداد بناهاي تاريخي مي شود.

پارک یادبود داژئون ، محل زندگی حدود 50،000 کشته ، به طور موقت بسته است ، زیرا سالانه 75000 بازدید کننده از این یادبود در فصل تعطیلات بازدید می کنند ، بنابراین اگر مردم برای امنیت بلافاصله در خانه جمع شوند ، عفونت 19 تاج می تواند گسترش یابد.

درعوض ، یک هفته قبل و بعد از تعطیلات سال نو میلادی از 6 فوریه تا 21 فوریه ، می توانید از طریق رزرو آنلاین قبل از آن بازدید کنید. می توانید از اول فوریه تا 20 فوریه در وب سایت شرکت مدیریت تسهیلات Daejeon Metro رزرو کنید. من میتوانم.

رزرو پیشرو به 960 نفر در 240 خانواده در روز محدود می شود و توسط یک سیستم 16 خصوصی اداره می شود و فقط 15 خانواده در هر نسخه (1 خانواده به 4 نفر محدود می شود).

سالن ها و سالن های سرپوشیده و سرپوشیده Bonandang از 1 فوریه تا 21 فوریه تعطیل هستند و می توان در فضای باز از قبیل مقبره ها ، مکان های طبیعی و گورستان های خانوادگی در تعطیلات سال نو میلادی جشن گرفت.

از طرف دیگر ، این شرکت قصد دارد یک سرویس یادبود آنلاین و یک آرامگاه مقدس از طریق سیستم اطلاعات کسب و کار e-Sky برای کسانی که نمی توانند از پارک یادبود بازدید کنند ، ارائه دهند زیرا نمی توانند رزروهای قبلی را قبول کنند.

یکی از کارمندان پارک یادبود پارک صنعتی گفت: “در زمینه توزیع مجدد کرونا 19 ، ما در این تعطیلات سال نو قمری Bonandang بسته را باز نمی کنیم.” اگر بازدید می کنید ، لطفاً قوانین قرنطینه را به طور کامل دنبال کنید .

[ad_2]