می 25, 2021 By haminp 0

وزارت جوانان و ورزش اتحادیه قایقرانی و قایقرانی را در مرکز تعالی ایالت خلو هند در سریناگر تصویب کرد

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، جامو

منتشر شده توسط: پروشانت کومار
به روز شده در سه شنبه ، 25 مه 2021 14:44 IST

به طور انتزاعی

با این گام دولت مرکزی ، بازیکنان دولت در این بازی ها تشویق می شوند. با این کار بازیکنان بسیار خوبی در آینده حضور خواهند داشت.

بازی های زمستانی خلو هند ، فایل عکس
– عکس: ثاقب نبی

به اخبار گوش کن

وزارت جوانان و ورزش اتحادیه راه اندازی دو ورزش آبی دیگر را به نام های قایقرانی و قایقرانی در مرکز تعالی ایالت خلو هند (KISCE) ، سریناگر تصویب کرده است. قبلاً در اینجا فقط تاسیسات قایقرانی وجود داشت. شورای ورزش جامو و کشمیر از دولت مرکزی خواسته بود تا این ورزشها را ادغام کند.

مشاور فاروک خان ، فرماندار ستوان ، با ارزیابی دولت مرکزی برای این تصمیم مهم گفت که اضافه شدن کایاک و قایق رانی می تواند زمینه را برای عملکردهای چشمگیر در مسابقات بین المللی مانند جام جهانی و مسابقات قهرمانی آسیا فراهم کند و بازیکنان را زیر یک سقف قرار دهد. در کلاس های ورزشی بیشتر در سطح جهانی آموزش ببینید. وی گفت که با الحاق این دو رشته ورزشی انتظار می رود جوانان بیشتری در آنها شرکت کنند و استعدادهای ورزشی نیز از سراسر کشور جذب شوند.

نوژت گل ، دبیر شورای ورزش ، گفت J&K پر از آب است و امکانات در هر دو بخش J&K در حال ارتقا است. دبیرکل قایقرانی و قایقرانی در هند ، پرشانت کوشواها ، با استقبال از تصمیم دولت اتحادیه ، گفت که قایقرانی ، قایقرانی و قایقرانی در مجموع 63 مدال المپیک کسب کرده است. اگر جوانان را در این ورزش ها آموزش دهیم ، مدال های هند در المپیك می توانند به میزان قابل توجهی افزایش یابند.

همچنین بخوانید – این درد باعث گریه من خواهد شد: کشاورزان و بازرگانان از اعتصاب کرونا ناراحت هستند ، زندگی با سبزیجات پوسیده نابود می شود

همچنین بخوانید – جنایت در یک تصادف افزایش می یابد: یک زن جوان فیلم پورنوگرافی خود را به سرباز نشان داد ، سپس او را تهدید کرد

با جزئیات

وزارت جوانان و ورزش اتحادیه راه اندازی دو ورزش آبی دیگر را به نام های قایقرانی و قایقرانی در مرکز تعالی ایالت خلو هند (KISCE) ، سریناگر تصویب کرده است. قبلاً در اینجا فقط تاسیسات قایقرانی وجود داشت. شورای ورزش جامو و کشمیر از دولت مرکزی خواسته بود تا این ورزشها را ادغام کند.

مشاور فرماندار فاروک خان با ارزیابی دولت مرکزی برای این تصمیم مهم گفت که اضافه شدن کایاک و قایق رانی می تواند زمینه را برای عملکردهای چشمگیر در مسابقات بین المللی مانند جام جهانی و مسابقات قهرمانی آسیا فراهم کند و بازیکنان می توانند زیر یک سقف قرار بگیرند. آموزش کلاس در ورزش های بیشتر. وی گفت که با الحاق این دو رشته ورزشی انتظار می رود جوانان بیشتری در آنها شرکت کنند و همچنین استعدادهای ورزشی را از سراسر کشور جذب کنند.

نياز گل ، دبير شوراي ورزش ، گفت كه J&K پر از آب است و امكانات در هر دو بخش J&K در حال ارتقا است. دبیرکل قایقرانی و قایقرانی در هند ، پرشانت کوشواها ، با استقبال از تصمیم دولت اتحادیه ، گفت که قایقرانی ، قایقرانی و قایقرانی در مجموع 63 مدال المپیک را کسب کرده است. اگر جوانان را در این ورزش ها آموزش دهیم ، مدال های هند در المپیك می توانند به میزان قابل توجهی افزایش یابند.

همچنین بخوانید – این درد شما را گریه خواهد کرد: کشاورزان و بازرگانان به دلیل کرونا ناراحت هستند ، زندگی با سبزیجات پوسیده خراب می شود

همچنین بخوانید – جنایت در یک تصادف افزایش می یابد: یک زن جوان فیلم پورنوگرافی خود را به یک سرباز نشان داد ، سپس او را تهدید کرد

[ad_2]