فوریه 5, 2021 By haminp 0

وزارت آموزش و پرورش چونام طرحی را برای اجرای اولین آزمون مقدماتی در سال 2021 اعلام كرد.

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] در روز پنجم ، سرویس آموزشی Chungcheongnam-do (به سرپرستی کیم جی چول) برنامه تکمیل آزمون صلاحیت تحصیلی ابتدایی کلاس اول ، دبیرستان و دبیرستان را در سال 2021 در وب سایت سرویس آموزش استانی (http : / /www.cne.go.kr.).

برنامه امتحانات امتحانات عمدتا به ترتیب ارائه درخواست ها ، اعلام مکان آزمون ، عملکرد آزمون و اعلام داوطلبان موفق است. دفتر آموزش چونگنام پس از تعطیلات سال نو در دفتر امور عمرانی ، 14 روز از 5 تا 19 به مدت 5 روز به طول می انجامد ، 14 سرویس شهرداری در محل اعمال می شود و همچنین برنامه های غیر حضوری نیز از طریق سایت آنلاین (http : //kged.cne.go.kr.). با این حال ، دوره درخواست آنلاین 1 روز کوتاه شده و تا 18 روز کار می کند.

در تاریخ 26 مارس ، وزارت آموزش و پرورش چونام سایت آزمون را از طریق وب سایت اداره آموزش و پرورش استان اعلام کرد و در تاریخ 10 آوریل ، نامزدهای نهایی اولین آزمون مقدماتی در سال 2021 از وب سایت اداره آموزش و پرورش استان بازدید می کنند. اعلام شده از طریق.

سرپرست کیم جی چول گفت: “برای جلوگیری از شیوع بیماری های عفونی ، استفاده از برنامه آنلاین به شدت توصیه می شود و برای جزئیات برنامه ها و برنامه مرور ، لطفاً پیام را با دقت مرور کنید.”

[ad_2]