ژانویه 29, 2021 By haminp 0

وزارت آموزش و پرورش شهر دژئون در حال آماده سازی مقدمات تغذیه ایمن و سالم مدارس در سال 2021 است.

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دفتر آموزش متروپولیتن داژئون در تاریخ 28th اعلام کرد که اداره آموزش و پرورش شهر کمیته تغذیه مدرسه را برای بحث در مورد طرح جامع تغذیه مدارس برای سال تحصیلی 2021 برای اطمینان از وعده های غذایی سالم و سالم برگزار کرد.

کمیته خدمات غذای مدرسه در دفتر متروپولیتن داژئون متشکل از 15 عضو ، از جمله اساتید دانشگاه ، مقامات شهر داژئون ، والدین ، ​​مدیران و نمایندگان گروه های مدنی متخصص در زمینه خدمات غذایی هستند. در این جلسه “برنامه تغذیه پایه مدرسه برای سال 2021” که به رشد ذهنی و جسمی دانش آموزان در طول فصل رشد کمک می کند و مبنایی برای اطمینان از غذای سالم و ایمن در مدرسه است و همچنین نظرات کارشناسان هر حوزه مورد بحث قرار گرفت. برای بهبود عملکرد وعده های غذایی برداشت می شود.

در برنامه اساسی وعده های غذایی مدارس تا سال 2021 ، قیمت واحد وعده های غذایی رایگان برای مهد کودک ها ، دبستان ها ، متوسطه ها و دبیرستان ها برای اطمینان از تغذیه با کیفیت به طور متوسط ​​6٪ یا بیشتر افزایش یافته است. کودکستان ها و مهد کودک های خصوصی با بیش از 100 کودک در این زمینه شرکت داشتند تا زمینه را برای تهیه غذای ایمن برای نوزادان فراهم کنند.

* وعده های غذایی موجود در مدارس: دبستان ، متوسطه و متوسطه

رئیس کمیته تغذیه مدارس شهر دژئون (دستیار رئیس هونگ مین سیک) گفت: “بر اساس برنامه اولیه تغذیه مدارس ، ما تمام تلاش خود را برای دستیابی به وعده های غذایی سالم و سالم مدرسه و وعده های غذایی مدرسه با صداقت و اعتماد انجام خواهیم داد. “

[ad_2]