فوریه 1, 2021 By haminp 0

ودیعه منظم کالاها برای افراد کم درآمد

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]امروزه ، هنگامی که ارتباط بین همسایگان به دلیل طولانی شدن اوضاع با تاج 19 ضعیف است ، رسانه ها و شرکت های محلی 100 جعبه رامن و 100 جعبه لوازم قرنطینه را برای گروه کم درآمد سپرده اند تا بر کرونا 19 غلبه کنند و بزرگترین سال نوا باشد. تعطیلات در کشور

شرکت Semyung Ilbo ، آموزشی ویبولیتین (مدیر عامل شرکت کیم چانگ وون) در روز بیست و ششم 100 جعبه عاشقانه عاشقانه (به ارزش 1.8 میلیون درآمد) به Imyeon تحویل داد. شانه تحویل داده شده در این روز با همسایگان نیازمند ، مانند افراد مسن و سالخوردگان که به تنهایی زندگی می کنند ، تقسیم خواهد شد.

علاوه بر این ، Andong Myung-Sung Pharm (مدیر عامل شرکت Myung-Hoon Park) 100 جعبه (به ارزش 2 میلیون وون) کیت قرنطینه ای مانند دستمال مرطوب و ماسک را به 1 اهدا کرد.

Andong Myung-Sung Pharm یک شرکت کوچک و متوسط ​​امیدوارکننده است که به عنوان یک توزیع کننده دارویی مستقر در Geumsori ، Imhae به طور مداوم برخی از سودهای معمول تجارت خود را با بزرگسالان و افراد آسیب پذیر به اشتراک می گذارد.

مدیر عامل شرکت پاک منگ هون گفت: “من امیدوارم که این یک تسلیت کوچک برای همسایگانی باشد که با کرونا 19 مشکل دارند. ما همچنان به تلاش خود برای تبدیل شدن به شرکتی که از طریق اشتراک مداوم با منطقه زندگی می کند ادامه خواهیم داد.”

[ad_2]