ژانویه 19, 2021 By haminp 0

هونگ یونگ وون ، نماینده شورای شهر دژئون ، جلسه سیاسی تشکیل کمیته زندگی دموکراتیک را در 8 مارس برگزار می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در نوزدهم ، نماینده هونگ یونگ وون از شورای شهر دائژئون (حزب دموکراتیک دموکرات ، جونگ گو 2) جلسه سیاسی را در اتاق جلسات شورای شهر برگزار کرد و از نمایندگان سازمان ها و مقامات مرتبط برای ساخت تالار یادبود در 8 اقامت دموکراتیک و تشکیل کمیته.

هرزه. هونگ یونگ وون اولین جنبش دانشجویی در منطقه چونچئون بود که در آن حدود 1000 دانش آموز در دبیرستان داژئون در 8 مارس 1960 علیه انکار و دیکتاتوری رژیم حزب لیبرال اعتراض کردند. وی بر اهمیت تاریخی تبدیل شدن به نگهبان انقلاب 4-19 همراه با 15 جنبش دموکراتیک تأکید کرد.

نماینده هونگ گفت: این کاملا منطقی است که دولت مدتهاست به عنوان یک جنبش دموکراتیک سازی شناخته نمی شود ، اما به عنوان سالگرد ملی در سال 2018 تعیین شد و به عنوان اولین جنبش دموکراتیک سازی در منطقه چونچئونگ ارزیابی عادلانه ای دریافت کرد. دموکراسی و تکرار کرد که ساخت یک سالن یادبود نماد جنبش دموکراتیک سازی در منطقه مرکزی ، از جمله Daejeon ، Sejong ، Chungnam و Chungbuk ، یک پروژه اشتیاق برای منطقه Chungcheong است.

وی همچنین قول داد: “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا یک سالن یادبود را به نمایندگی از منطقه Chuncheon بسازیم و نظرات سازمانهای مرتبط را از طریق تشکیل کمیته ای برای اقامت دموکراتیک در 8 مارس و ساخت یک سالن یادبود فعالانه منعکس کنیم.”

[ad_2]