ژانویه 21, 2021 By haminp 0

هنگامی که آنها رقابت می کنند ، هواپیماهای بدون سرنشین برای بررسی فکری پرتاب می شوند

[ad_1]

[r경주타임뉴스=전찬익기자] Gyeongju City در تاریخ 20th اعلام کرد که با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین نظرسنجی های هوایی انجام داده و نظرسنجی های کاداستر را در Mohwa-ri ، Oedong-eup و Sandae-ri ، Angang-eup اعلام کرده است تا پروژه تحقیق مجدد کاداستر را تسهیل کند و کمک کند از مالکان زمین برای درک

مناطق کاداستر برای بازنگری در بررسی قیمت شهری 57،7198.2 △ ، در منطقه 237-1 Mohwa-ri ، Oedong-eup و 11،122 22.9 ㎡ ، در منطقه 70 Lot ، 1957-5 ، Sandae-ri است. ، Angang-eup.

پیش از این ، این منطقه به عنوان منطقه اختلاف کاداستر طبقه بندی شده بود ، جایی که مرزهای ثبت شده در نظر سنجی و وضعیت واقعی استفاده همزمان نیستند.

از آنجا که انجام بررسی های کاداستر دشوار به نظر می رسید و محدودیت هایی در اعمال حقوق مالکیت ساکنان به دلیل اختلاف نظر بین زمین های همسایه وجود داشت ، سال گذشته شهر گیونگجو پروژه ای را برای بررسی مجدد کاداستر در اودونگ موهوا و آنگانگ ساندا آغاز کرد. و یک نظر سنجی جدید کاداستر را در 12 این ماه تکمیل می کند. آماده.

شهر Gyeongju از طریق این اصلاحیه کاداستر ، قطعاتی را که در آن منطقه افزایش یا کاهش یافته است به مالکان زمین اطلاع داده و مراحل پیگیری مانند تسویه حساب برای تنظیم را ادامه خواهد داد.

به طور خاص ، این مطالعه روش اندازه گیری هواپیماهای بدون سرنشین را ارائه داد ، که دارای وضوح بسیار بالاتری نسبت به داده های ویدئویی موجود است ، بنابراین استفاده از زمین در منطقه پروژه با وضوح بیشتری و حتی توسط ساکنان عادی قابل تجزیه و تحلیل است ، که متخصص در این مطالعه نیستند ، می توانند به راحتی و به سرعت مرزهای سرزمین خود را درک کنند. می تواند در سایر پروژه های ژئودتیکی مورد استفاده قرار گیرد.

یک مقام مسئول از گیونگجو گفت: “با علاقه و همکاری فعال ساکنان ، ما توانستیم پروژه تحقیق فکری را در موهوا و ساندا با موفقیت به پایان برسانیم.” – من قصد دارم آن را به پایان برسانم.

[ad_2]