فوریه 1, 2021 By haminp 0

همکاری با دولت برای ایجاد زیرساخت برای شهرهای صنعتی تولید کننده کربن و گسترش بازارهای تقاضا

[ad_1]

[구미타임뉴스=김이환 기자] گومی سیتی گفت که با وجود تصمیم وزارت بازرگانی ، صنعت و انرژی برای تعیین آژانس کره ای برای ارتقا صنعت کربن یونبوک برای بومی سازی فیبر کربن در سال گذشته ، این ایجاد خوشه پایدار صنعت کربن را تحریک می کند .

این به این دلیل است که به طور متناقضی ، هسته اصلی موضوع جهانی برای جامعه پس از کربن ، ترویج صنعت کربن است و پروژه ایجاد خوشه هایی برای صنعت کربن ، که به عنوان یک پروژه ملی در سال 2017 ارتقا یافت ، هموار پیش می رود .

در سالهای اخیر ، با تکمیل مرکز صدور گواهینامه تجاری سازی قطعات قالب کربن ، که یک پایگاه تولید تخصصی برای قطعات مواد کربن است ، در 5 مجتمع صنعتی در گومی ، یک پایه سیستماتیک برای تجاری سازی قطعات اساسی مواد کربن و پشتیبانی از شرکتهای مرتبط با صنعت کربن ، همراه با دهها نفر کارشناسی ارشد و دکترا برای مدیریت آن.

به طور خاص ، الیاف کربن به عنوان “برنج برای صنعت آینده” که جایگزین آهن می شود ، توجه را به خود جلب می کند و از آنجا که می تواند در تمام محصولاتی که از آهن استفاده می کنند ، استفاده شود ، این ماده به عنوان ماده اصلی برای تحرک محیطی مانند وسایل نقلیه هیدروژنی در حال ظهور است. .

گومی پیش بینی می کند که تقاضای بازار برای صنعت کربن با گذشت زمان به سرعت گسترش می یابد.

بر این اساس ، شهر گومی بر اساس مصوبه ارتقا the و حمایت از صنعت کربن ، مصوب سال 2017 ، موجب ارتقا of صنایع مختلف کربن می شود.

در ابتدا ، ما پروژه هایی را برای توسعه فن آوری های اساسی با استفاده از مواد کامپوزیت کربن مانند شرکت هایی با فن آوری اساسی برای مواد کربنی و صندلی های گرمایش ، صندلی های چرخدار ، مخازن تحت فشار برای تنفس هوا و پله های سبک با مقاومت بالا انجام می دهیم.

تنها مجمع کربن متمرکز بر کربن در کره نیز هر ساله برگزار می شود و نیروی کار متخصص با استفاده از دوره های اصلی مربوط به کربن تقویت می شود.

در آینده ، این شرکت قصد دارد با توسعه و انتشار استانداردهای کربن و ایجاد سیستم صدور گواهینامه قابلیت اطمینان برای محصولات کربن از طریق مرکز صدور گواهینامه تجاری ساخته شده در مجتمع 5 ، به ارتقا local بومی سازی و تقویت رقابت کمک کند.

علاوه بر این ، برنامه هایی با شرکت های محلی مرتبط با تجهیزات مکانیکی در حال تهیه است تا تجهیزات اساسی مربوط به مواد کربنی را پیدا کند ، مانند تجهیزات برای تولید و کنترل قطعات کربن ، تجهیزات برای تولید قطعات اتصال دهنده هترو و قالب برای تشکیل کامپوزیت های کربن که بیشتر به واردات بستگی دارد.

گومی سیتی معتقد است که اگر در گذشته صنعت کربن اساساً بر تحقیق و توسعه کربن متمرکز بوده باشد ، محور اصلی آن گسترش بازار تقاضا بر اساس نمایش تجارت برای ایجاد بازار خواهد بود.

طبق گفته های شهر گومی ، آژانس کره ای برای توسعه صنعت کربن ، که از مارس سال جاری فعالیت خواهد کرد ، با همکاری وزارت بازرگانی ، صنعت و انرژی و Gyeongsangbuk همه تلاش ممکن را برای ارتقا صنعت کربن محلی انجام می دهد – انجام دادن.

[ad_2]