ژانویه 29, 2021 By haminp 0

هرس باغ سیب برای اطمینان از تولید پایدار

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]مرکز فناوری کشاورزی آندونگ (مدیر یونگ سوک ریو) نشان داد که میزان تمایز جوانه های سیب مورد مطالعه توسط اداره توسعه روستایی در مقایسه با متوسط ​​سال 1 تا 8 درصد کاهش یافته است و توصیه می کند مزارع برای تولید سیب در ساختمان بیش از 10٪ بیشتر از متوسط ​​سال هنگام هرس.

تابستان سال گذشته ، کمبود نور خورشید به دلیل طولانی بودن فصل بارندگی و توفان ها و برگ های زود افتاده به دلیل لکه های قهوه ای (لکه های قهوه ای) ، مواد مغذی مورد نیاز برای تمایز جوانه های گل را کاهش داد. بریدن خوب است

در خانه های کشاورزی ، تفاوت در درجه تمایز جوانه های گل بسته به منطقه و سطح آب درختان متفاوت است ، بنابراین زمان هرس باید به تأخیر بیفتد و هرس بعد از بررسی جوانه ها برای هر درخت ، به کمیت تهیه کنید. علاوه بر این ، کشاورزانی که به دلیل تمایز پایین جوانه های گل نمی توانند جوانه های گل تهیه کنند ، باید حشرات ضد آتش و گرده افشانی مصنوعی را برای تولید هرچه بیشتر میوه تهیه کنند.

رئیس مرکز فناوری کشاورزی خواستار ایجاد روش های هرس مناسب برای مالیات بر درختان و نیروی کار و مدیریت آنها شد تا از طریق مدیریت زمستان با توجه به نوع باغ ، منبع درآمد پایدار تأمین شود.

[ad_2]