ژانویه 26, 2021 By haminp 0

“هدیه امسال را با سیب بهشت ​​خشک لوکس Eunpungjunsi آماده کنید”

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]Eunpungjunsi ، یک سیب بهشت ​​خشک لوکس تولید شده در روستای Eunpungjun ، Sasang-ri ، Eunpung-myeon ، Yecheon-gun ، اعلام کرد که کار خشک کردن و بلوغ بسته بندی در آستانه تعطیلات سال نو قمری در آستانه حرکت است.

Eunpungjunsi دارای سطح بالایی از قند است ، به حدی که قند طبیعی ، به نام تاسیسات 雪 ، در سطح سیب بهشت ​​خشک شده دفن می شود.

به طور خاص ، روند برش سیب بهشت ​​به شکل شبدر چهار برگ ، که نماد خوش شانسی است ، خشک کردن آن برای 40-60 روز در خشک کن ، حلق آویز صبح هر 2-3 روز و جمع آوری آن در شب باید 7-8 بار تکرار شود تا یک سیب بهشت ​​خشک لوکس ایجاد کند.

از آنجا که محصولات را به روشی تولید می کند که از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود ، مانند خشک کردن باد طبیعی و کارهای دستی ، در منطقه ای تمیز و کوهستانی در ارتفاعات 400 متری از سطح دریا ، فروش آن به دلیل دریافت پاسخ های خوب از سوی مصرف کنندگان ، دائماً در حال افزایش است.

روستاییان با تاسیس شرکت City City Farm Association (مدیر عامل شرکت Jang Deok-ki) در سال 2012 و ایجاد بهترین محصولات ، انتخاب دقیق ، بسته بندی و دامنه های مختلف قیمت با هم همکاری می کنند تا ارزش مارک Eunpung-jun را افزایش دهند.

مدیر عامل شرکت Zhang Deoqi گفت ، “Eunpung-jun شخصی است که Yecheon را نمایندگی می کند ، اگرچه این کار دشوار است زیرا تمام مراحل ایجاد Eunpung-jun با دست انجام می شود و ما همچنان در تلاش هستیم محصولات خوبی را به مصرف کنندگان ارائه دهیم.”

از طرف دیگر ، شهر Eunpung-jun می تواند تا 14 فوریه ، در جریان نمایشگاه ویژه ارزیابی مشتری از سال جدید قمری ، در “بازار Yecheon (http://www.ycjang.kr) با قیمت کاهش یافته خرید کند. “، مرکز خرید آنلاین به طور مستقیم توسط Yecheon-gun مدیریت می شود.

[ad_2]