ژانویه 27, 2021 By haminp 0

هئو ته جیونگ ، سئول دونگ هو و سونگ جئونگ آئه “کاملا” برای فرار از تاج 19 از طریق مدیریت قرنطینه نزدیک

[ad_1]

شهردار داژئون ، هو ته ته جونگ ، شهردار شهر دژئون ، سئول دونگ هو و سانگ جئونگ آئه ، رئیس آژانس پلیس داژئون ، در حال بحث در مورد برنامه های اجرای مدارس جایگزین تأیید نشده در تالار 27 شهر هستند.

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهردار داژئون ، هو ته جونگ ، شهردار شهر دژئون ، سئول دونگ هو و سانگ جئونگ آئه ، رئیس آژانس پلیس داژئون ، قلب هایشان را جمع کردند تا به آنها کمک کنند تا از عفونت ناگهانی بزرگ COVID-19 نجات پیدا کنند.

در تاریخ 27th ، Daejeon City جلسه ای اضطراری با رئیس شهر Daejeon Seol Dong-ho و کمیسر پلیس Daejeon Song Jeong-ae ، به ریاست شهردار Hur Tae-jeong برگزار کرد و در مورد برنامه های اجرای مدارس جایگزین بدون مجوز بحث کرد.

شهردار دژئون ، هئو ته جئونگ گفت: “بازرسی از مدارس غیر مجاز در فضای نابینایان و مدیریت قرنطینه ضروری است. طبق مشاوره کارشناسان آموزشی ، از جمله مناطق خودمختار در دژئون ، در حال حاضر 2200 نفر در 24 مکان زندگی می کنند.”

“در آینده ، سرویس آموزش و آژانس پلیس ملی با همکاری وزارت آموزش و پرورش و آژانس پلیس ملی برای مدیریت نزدیک امکانات نابینایان قانونی همکاری می کنند تا قرنطینه مدارس غیر مجاز را در این منطقه تقویت کنند تا از نشت جلوگیری کنند. مکانی برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 در جامعه محلی از طریق قرنطینه فعال من. ”

فرماندار شهر دژئون سئول دونگ هو گفت: “یک سال از آمدن تاج می گذرد.”

وی اضافه کرد: “دستیابی به حداقل اختلافات آموزشی با تلاش معلمان و کارکنان و حمایت والدین ، ​​ضمن حضور در اولین مدرسه از راه دور در نوع خود ، حاصل شده است.” “دفتر آموزش داژئون حتی در شرایط ویروس کرونا نیز کاملا قرنطینه شده است. در آینده کلاسهای یادگیری از راه دور را به خوبی آموزش داد تا آنها را بدون خلأ در آموزش آموزش دهد. تسهیلات غیرمجاز با همکاری آژانس پلیس ملی به خوبی حل می شود. ”

سونگ جئونگ آئیس کمیسر پلیس دژئون گفت: “ما برای تأسیس مجدد جنگ ایمن علیه کرونا 19 با دائژون سیتی و وزارت آموزش و پرورش همکاری خواهیم کرد.” من این کار را خواهم کرد. “

وی گفت: “ما همچنان به استفاده از تمام توانایی های خود برای شناسایی نقاط کور و جلوگیری از پیشگیری از آنها ادامه خواهیم داد.” “ما فضایی را ایجاد خواهیم کرد که در آن شهروندان داژئون بتوانند در آرامش زندگی کنند.”

عفونت کرونر در مقیاس بزرگ 19 در 24th در مدرسه بین المللی Daejeon IEM ، یک مدرسه جایگزین بدون مجوز رخ داده است ، و 127 مورد تایید شده فقط در Daejeon رخ داده است ، و تعداد موارد تایید شده مرتبط در Gwangju City و Gangwon-do Hongcheon- gun همچنان در حال رشد است .

به طور خاص ، در نتیجه تحقیقات فوری توسط شهر و مناطق خودمختار داژئون ، 24 مدرسه غیر مجاز و امکانات مذهبی مشابه مدرسه بین المللی Daejeon IEM در منطقه وجود دارد.

بر این اساس ، شهر داژئون به شدت در حال بحث درباره اقدامات برای مدیریت امکانات آموزشی جایگزین بدون مجوز و سایر موارد است. با سازمان های وابسته برای پایان سریع برخورد با عفونت گروه اخیر.

به طور خاص ، هور تائه یئونگ ، شهردار دائژون گفت که در حال حاضر 24 مدرسه جایگزین تأیید نشده در داژئون و 2200 دانش آموز وجود دارد. با توجه به فوریت موضوع ، شهر دژئون و همچنین اداره آموزش و پرورش و آژانس پلیس داژئون با هم همکاری می کنند تا یک سیستم مدیریت قرنطینه دقیق ایجاد کنند. من گفتم بله.

از طرف دیگر ، شهر داژئون در بیست و هفتمین اقدام اداری برای انطباق با قوانین قرنطینه ای برای مدارس جایگزین غیرمجاز اعلام کرد و قصد دارد با همکاری سازمان های مرتبط برای بازرسی مستمر و یافتن امکانات تأیید نشده که هنوز تأیید نشده اند.

[ad_2]