ژانویه 22, 2021 By haminp 0

هئو ته جئونگ ، شهردار داژئون ، در حال تماشای تراموا Daejeon Line 2 در سراسر کشور است!

[ad_1]

شهردار Daejeon Hur Tae-jeong در تاریخ 21 ملاقات با یک شرکت طراحی تراموا برای Daejeon Line 2 در تالار شهر دارد.

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهردار داژئون ، هئو تائه جئونگ اظهار امیدواری کرد که دائژون ضمن نظارت بر “تراموا خط دائژئون 2” در سراسر کشور ، “رونق تراموا” ملی را هدایت کند.

شهردار هئو ته یونگ بیست و یکمین “جلسه طراحی دقیق با شرکت های محلی” را برای ارتقا successful موفقیت آمیز پروژه تراموا خط 2 راه آهن شهری Daejeon برگزار کرد که برای اولین بار در کشور تجاری می شود.

جلسه ای که در آن روز در تالار شهر برگزار شد ، هور تائه یونگ ، شهردار داژئون ، رئیس اتحادیه مهندسی کره شعبه پارک یونگ سئونگ و همچنین نمایندگان پنج شرکت خدماتی در منطقه داژئون درگیر پروژه های بزرگ و دقیق بودند. خط 2 راه آهن شهری.

شرکت های محلی مانند پارک یونگ سانگ ، رئیس شعبه ، یک سیستم یک ابزاره را فقط با یک واحد عرضه و تقاضای ابزار مشترک پیاده سازی می کنند و بسیاری از شرکت ها در منطقه داژئون می توانند در ارائه فناوری و برای شرکت در سایر پروژه های تراموا شهری. وی گفت که این امر در مواقع سخت بسیار کمک می کند.

* (1 شرکت ، 1 سیستم ابزار) امکان شرکت در پیشنهادات تکراری برای هر ابزار وجود دارد ، اما شرکت هایی که به ترتیب مبلغی برنده یک ابزار ارشد شده اند از مزایده های زیرمجموعه خارج می شوند.

در این جلسه ، شهردار هئو تائه جئونگ از شرکتهای محلی خواست تا همکاری کنند تا تراموا Daejeon پایدار ساخته شود و بر اساس کارآیی و تجربه نقش اصلی را در تراموا خانگی ایفا کند.

خط 2 مترو Daejeon پروژه ای برای ساخت طول 36.6 کیلومتر ، 35 ایستگاه و 1 پایگاه وسایل نقلیه با ارزش پروژه 749.2 میلیارد KRW است. انجام می دهند.

[ad_2]