ژانویه 20, 2021 By haminp 0

نگهبان نظامی ، مربوط به تمام پودرهای خوب

[ad_1]

[군위타임뉴스=김이환 기자] ارتش گانوی اعلام کرده است که تلاش خود را بر روی واکنش به ریزگردها مانند نصب چراغ های راهنمایی ریزگردها برای ایجاد یک محیط زندگی راحت و بدون نگرانی از ریزگردها متمرکز خواهد کرد.

ارتش از سال 2019 یک ایستگاه کنترل آلودگی هوا را اداره می کند که می تواند آلاینده های هوا را به عنوان ریزگردها اندازه گیری کند و داده های اندازه گیری در زمان واقعی را از طریق صفحه اصلی وزارت محیط زیست Ae Korea و برنامه گوشی های هوشمند منتشر می کند ” اطلاعات هوای هوای من “.

در همین راستا ، برای گروه های آسیب پذیر گرد و غبار ریز (کودکان ، افراد مسن و غیره) در پارکینگ پارک ورزشی Gunwi در ماه فوریه یک چراغ راهنمایی برای ریزگردها نصب شد ، به طوری که ساکنان می توانند بصورت بصری اطلاعات اندازه گیری شده در ایستگاه اندازه گیری را بررسی کنند. تکمیل خواهد شد

علاوه بر ارائه اطلاعات ، تا ماه مارس که سیستم مدیریت ریزگردهای فصلی است ، برای کاهش انتشار ، management مدیریت شدید تأسیسات تولید فراری ، management مدیریت شدید تاسیسات انتشارات هوا ▷ سوزاندن غیرقانونی اجرا خواهد شد پسماندهای کشاورزی و بقایای کشاورزی

علاوه بر این ، برای کاهش انتشار خودرو ، vehicles وسایل نقلیه اسقاط اولیه ▷ اتصال دستگاه های کاهش دهنده دود ▷ تعویض خودروهای LPG برای مهد کودک ▷ خرید کامیون های جدید جایگزین LPG جایگزینی موتورهای ماشین آلات ساختمانی و غیره انتظار می رود.

یک مقام نظامی گفت: “ما با گسترش ارائه اطلاعات دقیق در مورد ریزگردها ، تقویت مدیریت مشاغل با انتشار ریزگردها و گسترش پروژه های کاهش انتشار ، به طور فعال به محافظت از جو پاسخ خواهیم داد.”

[ad_2]