ژانویه 26, 2021 By haminp 0

نکته Seogu-dong Passbook ، تمرین عشق به همسایگان از طریق یک رویداد برای به اشتراک گذاشتن سوپ کیک برنج برای سال نو!

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]شورای بانکی Andong-si Seogu-dong (رئیس Tae-yeol Ahn) در ساعت 2 بعد از ظهر ژانویه در مجموع 500 کیلوگرم (250 میلیون ، ارزش بازار 5 میلیون بوی بد) را برای سوپ کیک برنج در مرکز کمک های اجتماعی Seogu-dong مدیریت می کند. 25 (دوشنبه) قبل از تعطیلات سال نو. در 43 مورد به طور مساوی توزیع شد.

در این رویداد ، شورای بانک کتاب Seogu-dong از طبقه آسیب پذیر ، مانند افراد مسن که تنها زندگی می کنند و افراد دارای معلولیت کم درآمد ، و همچنین معلمان کلاس و ساکنان ، که تمام تلاش خود را در روابط عمومی و مشارکت در مدیریت شهری انجام دادند ، تشکر کرد. ، و garaetteok را برای سوپ کیک برنج تحویل داد.

نه تنها از طریق رویداد سالانه سوپ کیک برنج ، بلکه همچنین از طریق تبلیغات فعال در روابط عمومی ، جمع آوری نظرات ساکنان و جمع آوری پول برای کمک به همسایگان نیازمند ، Seogu-dong Bankbook Board پیشگام ساخت Seogu-dong به مکانی مناسب برای زندگی است. .

یک Tae-yol ، رئیس هیئت مدیره کتاب بانکی Seogu-dong گفت: “ما با تمام قلب خود را برای سال جدید آماده کرده ایم ، با تمرین هماهنگی ساکنان و کمک به همسایگان ، برای ساکنان آرزوی سلامتی و خوشبختی می کنیم.” فعالیت های مختلف که اشتراک با جامعه محلی را تمرین می کنند. “گفت.

کارمندان مرکز اداری Seogu-dong برای رفاه اجتماعی گفتند: “خوشحالم که گرمای عشق حتی در میان مشکلات ناشی از تمدید کرونا 19 قبل از سال نو میلادی به افراد محروم منتقل شده است.” تشکر شما ، اما من آن را به خوبی منتقل خواهم کرد ، بنابراین این فرصتی خواهد بود که همسایگان نیازمند عشق مشترک خود را تقسیم کنند.

[ad_2]