ژانویه 26, 2021 By haminp 0

نمسان دونگ ، پیونگ یانگ با شکوه گذشته ، با احیای منطقه خرید در شهر اصلی شهردار کیم چونگ سئوپ در دوره 7 ، به آینده پیشرفت کرد

[ad_1]

[김천타임뉴스=김이환 기자] Pyeonghwanamsan-dong ، Gimcheon-si ، دارای سابقه و سنت طولانی به عنوان یک مرکز مدیریت ، آموزش ، فرهنگ ، حمل و نقل و تجارت است و یک شهر تاریخی است که تاریخ توسعه Gimcheon را نوشته است.

glory شکوه گذشته

Namsan-dong ، Pyeonghwa ، خود را به عنوان مرکز Gimcheon تاسیس کرد و قدمت آن به سلسله Joseon باز می گردد. ایستگاه گیمچئون (هم اکنون در حوالی دبستان گیمچئون) که از سلسله گوریئو ادامه دارد ، در زمان سلسله چوسون به یک ایستگاه استانی با حدود 20 پست در گیونگ سانگ دو ارتقا یافت.

شهر گیمچئون بهترین نقطه حمل و نقل داخلی شد ، و گیمچئونگانگ که در همان نزدیکی قرار داشت ، به پنج شهردار سراسر کشور تبدیل شد و به طور طبیعی مرکز گیمچئون شد.

سپس ، با افتتاح راه آهن Gyeongbu در سال 1905 ، ایستگاه Gimcheon شروع به کار کرد و منطقه Pyeonghwa-dong به عنوان یک مرکز جدید ظاهر شد. تالارهای شهر ، دفاتر شهرستان ، دادگاه ها ، کلانتری ها ، دفاتر مالیاتی و سایر دفاتر دولتی در همه جا پراکنده بودند و م institutionsسسات مالی در این حوالی بودند.

از آنجا که مناطق خرید به طور طبیعی توسط ایستگاه Gimcheon شکل گرفته است ، منطقه Pyeonghwa-dong همیشه شلوغ بود. علاوه بر این ، Namsan-dong به عنوان بهترین محله مسکونی در پشت آن نقش داشته است.

shadow سایه فعلی

در قرن بیست و یکم ، با گسترش شهرها و گسترش شهرهای جدید ، دفاتر دولتی در حومه شهر مستقر شده و حتی مناطق تجاری متمرکز نیز تقسیم می شوند ، متأسفانه ، Pyeonghwa Namsan-dong به تدریج شکوه خود را از دست می دهد.

جمعیت در دهه 1980 به 20 هزار نفر رسید ، اما در پایان سال 2020 آنها کمتر از 8000 نفر بودند و نسبت جمعیت 65 سال یا بالاتر از 30 درصد بود. به طور کلی ، این شهر در آستانه انحطاط و رکود است.

■ امید به آینده

در حال حاضر در Namsan-dong ، پیونگ یانگ با آرزوی بازآفرینی شکوه گذشته و بالا بردن ارتفاعات جدید ، تحرکات خود را برای آماده سازی برای آینده سریع کرده است.

پس از تحلیف شهردار کیم چونگ سئوپ در هفتمین دوره انتخابات مدنی ، به لطف سیاست اصلی توسعه شهری و تأیید ساخت خط راه آهن داخلی جنوب ، جهشی جدید در حال وقوع است. اراده و اشتیاق ساکنان نیز از همیشه بیشتر است.

Ⅰ. آغاز دوره راه آهن داخلی جنوب در سال 2027.

پروژه ساخت راه آهن داخلی جنوب یک پروژه در مقیاس بزرگ با سرمایه گذاری 4.4 تریلیون بوی بد در کل 172 کیلومتر است که گیمچون و جیودج را به هم متصل می کند. پیش بینی می شود که مطالعات امکان سنجی و خدمات طرح جامع ، که از سال 2019 انجام می شود ، در نیمه اول سال جاری به پایان برسد و ساخت آن در سال 2022 آغاز و در سال 2027 تکمیل خواهد شد.

هنگامی که پروژه راه آهن داخلی جنوب به پایان رسید ، ایستگاه گیمچئون به عنوان یک نقطه مهم حمل و نقل برای خطوط ریلی چهار به یک از طریق خط Gyeongbu ، خط داخلی جنوب ، خط داخلی Jungbu و خط Jeonju-Gimcheon احیا خواهد شد که ساخته شده در آینده

Ⅱ. ایجاد یک شهر بهداشتی یکپارچه ، متناسب با آینده بهداشت و محیط پزشکی

شهر یکپارچه بهداشتی تسهیلاتی برای ارائه خدمات بهداشتی شخصی به شهروندان است و در سایت مرکز جوجه کشی تجاری دانشگاه پیونگوا دونگ گیمچئون ساخته خواهد شد تا شهر اصلی را با هفتمین وعده عمومی شهردار کیم چونگ احیا کند.

خرید سایت با انجام یک مطالعه امکان سنجی در سال 2019 به اتمام رسیده است ، و یک طرح دقیق در سال 2020 آماده شده است. هنگامی که تخریب و پروژه اصلی در سال جاری به پایان برسد و پروژه اجرای آن آغاز شود ، انتظار می رود ساخت آن به طور جدی در سال 2022 آغاز شود.

شهر بهداشتی یکپارچه از م institutionsسسات مرتبط با بهداشت ، مانند مراکز بهداشت عمومی پراکنده ، مراکز بهداشتی درمانی و مراکز مراقبت از زوال عقل استفاده خواهد کرد. اجرا می شود که مسئولیت سلامت شهروندان را بر عهده دارد. من مشتاقانه منتظر انجام چنین کاری هستم.

Ⅲ. با پروژه های هوشمندانه برای بازآفرینی شهری ، در مرکز شهر قدیمی در حال تغییر است

پیش بینی می شود پروژه بازآفرینی شهری Pyeonghwa-dong در سال جاری به پایان برسد و 18 پروژه مفصل به ارزش 18.2 میلیارد وون ترویج شود.

به عنوان نماینده ، با ایجاد یک مرکز فرهنگی پیچیده ، یک مرکز رفاهی جدید گیمچئون برای سالمندان ، ایجاد یک خیابان ویژه برای فرهنگ خرید و کوچه ها ، ایجاد یک پایگاه دوستانه برای جوانان ، ایجاد یک خیابان خرید مناسب برای عابر پیاده در Gimcheon-ro و ایجاد یک پارکینگ به عنوان پایه ای برای مناطق مسکونی ، تغییر منطقه قدیمی شهری و ایجاد نشاط تازه. طرح تزریق

Namsan-dong سال گذشته نیز برای یک پروژه کوچک بازسازی (Namsan-dong Darak Broadcasting) انتخاب شد و 200 میلیون درآمد برای آماده سازی معامله جدید بازآفرینی شهری فراهم کرد. انتظار می رود پوشش رسانه ای ، اولین پروژه استقبال از پروژه Namsan-dong New Deal ، محلی برای برقراری ارتباط و احیای مجدد جامعه برای ساکنان فراهم کند.

طرحی برای احیای بازآفرینی شهری در سال جاری ایجاد می شود و وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل درخواست پروژه ای برای ارتقا پروژه بازآفرینی شهری منطقه نمسان را می دهد. در مجموع 110،000 متر مربع ، برنامه های توسعه محلی برای مراکز عمومی مانند مرکز بهداشت مرکزی و مرکز مراقبت های اجتماعی بزرگسالان در حال تهیه است.

شهر گیمچئون در حال اجرای پروژه بازسازی شهر در گیونگ سانگ بوک دو است. سال گذشته ، رهبران 17 شهر و شهرستان در استان جلسات مربوطه را در نمسان دونگ ، پیونگ یانگ برگزار کردند و پروژه های عالی را گشتند. پیش بینی می شود پروژه هوشمندسازی و بازسازی شهری Gimcheon-si برای سامسون دونگ ، Pyeonghwa نشاط ایجاد کند.

چهارم Pyeonghwa Market و Pyeonghwaro Mall به عنوان مشاغل متخصص در فعال سازی فضای خرده فروشی در حال آماده شدن برای رستاخیز هستند

Pyeonghwaro Mall و Pyeonghwa Market ، که قبلاً شماره 1 گیمچئون بود ، همچنین در تلاشند تا شکوه سابق خود را بدست آورند. یک مرکز خرید جوانان با ارزش کل پروژه 1.5 میلیارد بوی بد در بازار پیونگ هوا در حال ساخت است و یک پروژه توسعه بازار تخصصی و یک تجارت زیرزمینی کابل برای ساخت یک بستر بازاریابی در حال اتمام است.

امیدوارم که بتوانیم آینده ای جدید در نمسان دونگ ، پیونگ یانگ ، مکانی که یک گذشته درخشان و یک آینده امیدوار با حمایت و پشتیبانی شهروندان گیمچون وجود دارد ، ایجاد کنیم.

سایت بازرگانی Youth Mall

جلسه اطلاعاتی ساکنان خطوط راه آهن داخلی جنوب

آخرین خط ایستگاه Gyeongbu Line Gimcheon

Pyeonghwa Namsan-dong در دهه 1950

نمایی از Namsan-dong ، پیونگ یانگ

طرح پروژه توانبخشی شهری Pyeonghwa Namsan-dong

راه آهن داخلی جنوب

[ad_2]