ژانویه 27, 2021 By haminp 0

نماینده کیم هیون دونگ از ناجو ، چولانام دو شخصاً بازدید می کند تا در مورد موضوعات محلی بحث کند

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]در تاریخ 26th ، هیون دونگ کیم ، نماینده کنگره (Andong ، Yechon ، Gyeongbuk) از شرکت جامعه روستایی کره (از این پس “شرکت جامعه روستایی” نامیده می شود) ، شرکت برق کره (از این پس “KEPCO”) و KEPCO KPS واقع در بازدید کرد. در شهر نوآورانه ناجو ، جولانام دو. ما در مورد موضوعات منطقه ای مشورت کردیم و از سازمانهای مربوطه در منطقه خود علاقه و حمایت فراوان خواستیم.

ابتدا ، پس از مشاوره با شرکت جوامع روستایی (رئیس جمهور کیم یینگ-سیق) ، “پروژه توسعه آب روستایی چند منظوره منطقه Andong Eodam” ، “پروژه بهبود زهکشی منطقه Andong Angyo” ، “پروژه زهکشی منطقه Andong Angyo” سیستم استفاده از آب روستایی در Pungyang منطقه ، یچئون “،” توضیح “لزوم تعیین هزینه های کشاورزی و این پروژه ها به منظور انتخاب در سال آینده برای یک پروژه منطقه جدید و تأمین بودجه ، مشاوره های نزدیک و پشتیبانی فعال از روش های پیش اداری.

نماینده کیم هیون دونگ ، که از KEPCO (رئیس جمهور کیم جونگ- gape) بازدید کرد ، درخواست کرد (ساخت کارخانه KEPCO Gyeongbuk را در اسرع وقت به پایان برساند ، اما ساختمان جدید دفتر کار به راحتی ساکنان و کارمندان شمال استان گیونگسانگ ، از جمله آندونگ و یچون. ما بر پاسخ مثبت به کره تأکید کردیم و خواستار همکاری شدیم تا پروژه ساخت و ساز زیرزمینی که در حال حاضر در یخون در حال انجام است ، در اسرع وقت و برنامه ای برای اجرای یک مدل دانشگاهی خاص مانند KEKPCO در کره به اتمام برسد. ما شما را به بررسی دعوت می کنیم.

هنگامی که من از KEPCO KPS (رئیس جمهور کیم بوم نایون) بازدید کردم ، ما برنامه ای را برای اجرای برنامه پشتیبانی فنی KEPCO KPS برای آموزش در دبیرستان های تخصصی منطقه خود درخواست کردیم. وی همچنین درخواستی را برای تبدیل شدن به یک شرکت سهامی عام ارسال کرد که فرصت های شغلی را فراهم می کند.

نماینده کیم هیون دونگ درمورد این بازدید از شرکتهای عمومی گفت: “خوب است اگر به شرکتهای دولتی به عنوان یک شریک در منطقه خود فکر کنیم که نه تنها سودآوری ایجاد می کند بلکه پروژه های مختلف مورد نیاز جامعه محلی را نیز اجرا می کند.” یک شرکت سهامی عام یا یک نهاد عمومی که می تواند در مورد کار در منطقه ما بحث کند ، من فارغ از منطقه و مکان به مردم مراجعه می کنم و مستقیماً مشورت می کنم. “

از طرف دیگر ، در زمان برنامه ریزی برای بازدید از شرکت های عمومی در شهر نوآوری ناجو ، نماینده کنگره شین جئونگ هون از حزب دموکراتیک ناجو-هواسون و شهردار ناجو کانگ این گیو با شهردار ناجو کانگ این گیو دیدار کردند. تصمیم گرفتم با آن کنار بیایم.

[ad_2]