ژانویه 19, 2021 By haminp 0

نماینده پارک جوان – به زودی در “چالش عدم تمرکز ضد خودمختار” شرکت خواهد کرد!

[ad_1]

عضو حزب دموکرات پارک یونگ (Daejeon Daedeok-gu) در فیس بوک

عضو حزب دموکرات پارک یونگ (Daejeon Daedeok-gu) در فیس بوک

[대전타임뉴스=홍대인 기자] بعلاوه ، عضو حزب دموکرات ، پارک یانگ (Daejeon Daedeok-gu) در دموکراسی توده ای “چالشی در انتظار عدم تمرکز خودمختاری” ، که ساکنان آن در آن حضور دارند ، نقش دارد.

نماینده پارک یانگ اخیراً از طریق SNS در تاریخ نوزدهم گفت: “من توسط لی سون یونگ ، رئیس شورای غربی داژئون نامزد شدم و در چالش پیش بینی تمرکززدایی خودمختاری شرکت کردم.” در 9 دسامبر سال گذشته ، پس از 32 سال ، کل اصلاحیه قانون خودمختاری محلی جلسه عمومی را پشت سر گذاشت. .

“با این تجدید نظر ، مشارکت مردم محلی تقویت شده است ، معرفی متخصصان در سیاست های شورای محلی ، استقلال حقوق کارمندان و رایزنی ها بین دولت های مرکزی و محلی نهادینه شده و پایه های دوره جدید تمرکززدایی را بنا نهاده است.” خودمختاری واقعی ما برای دستیابی به تمرکز زدایی با هم همکاری خواهیم کرد “.

نماینده پارک یانگ اخیراً کیم ته سونگ ، رئیس شورای Daedeok-gu در داژئون و کیم چان سول ، رئیس شورای شهر Daejeon ، کمیته ساخت و ساز صنعتی را برای شرکت کنندگان بعدی منصوب کرد.

از سوی دیگر ، “به دنبال چالش خودمختاری باشید” کمپینی است که توسط کمیته خودمختاری و تمرکززدایی ریاست جمهوری برای گسترش علاقه و آگاهی در مورد اجرای تمرکززدایی جمعیت محور ، با تجدید نظر کامل در قانون خودمختاری محلی پس از 32 سال و معرفی سیستم پلیس خودگردان 75 سال پس از راه اندازی سازمان پلیس. .

[ad_2]