ژانویه 29, 2021 By haminp 0

نماینده هوانگ اونها ، “پیگرد قانونی یک ساله پرونده اولسان” حقیقت باید فاش شود!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] علاوه بر این ، نماینده حزب دموکرات وون-هوانگ (وزارت تجارت ، صنعت و انرژی ، کمیته تجارت کوچک و متوسط ​​، یونگ گو ، داژئون) در تاریخ 29 امین نشست خبری در سالن ارتباطات شورای ملی برگزار کرد و به مدت یک سال در پیگرد قضایی پرونده اولسان قلب خود را ابراز داشت.

هوانگ با ابراز نارضایتی از شکایت خود گفت که حتی رویای او برای بازنشستگی شرافتمندانه توسط دادستان ها شکسته شد و او بدون اینکه انگلیسی بلد باشد به نام متهم زندگی می کرد.

نماینده هوانگ اونها از طریق یک کنفرانس مطبوعاتی

اول ، تحقیقات Cheong Wa Dae Ha Myung ، که با اتهام حزب کره آزاد آغاز شد ، یک واقعیت نادرست است که هیچ کس در اداره پلیس اولسان به طور مداوم با کسی در خانه آبی تماس یا ارتباط مستقیم یا غیرمستقیم نداشته است ، تأکید می کند که این صرفاً یک بحث یک طرفه و بدون هیچ مدرکی است و اینها فقط امیدهای تعقیب کیفری است که مبتنی بر تخیل است. وی همچنین استدلال کرد که اگر منطق دادستانی مبنی بر اینکه دادستان قصد دخالت دارد به دلیل اجتناب ناپذیری زمان انتخابات ، در تحقیقات معمول پلیس در مورد فساد بومی اعمال می شود ، تحقیقات پرونده اولسان در واقع تحقیق در مورد مداخله در انتخابات عمومی 4.15 گذشته است .

دومین. فساد ادعایی و پرونده فساد تحت پوشش دادستانی به دلیل ممانعت مستقیم از تحقیقات دادسرا ، به احتمال زیاد جرم سو abuse استفاده از قدرت و برکناری است. برای تحقیق در مورد منبع بودجه صدها میلیون دلاری از منابع ناشناخته که گمان می رود توسط شرکت ساختمانی در اختیار برادران کیم کی هیون قرار گرفته است ، پلیس سعی در صدور حکمی برای پیگیری حساب داشت ، اما دادستان ها به دلایل آن را نپرسیدند که متقاعد نشده است ، و تحقیقات بعدی پیشرفت نکرده است. این گزارش می گوید که باید در مورد پرونده ای که مدت اجرای آن باقی مانده است تحقیقات کامل انجام شود.

سوم ، واقعه گوشت نهنگ ، ریشه حادثه اولسان ، موردی بود که 21 تن (به ارزش حدود 3 میلیارد بو) گوشت نهنگ که توسط پلیس در سال 2016 ضبط شد به عنوان شواهدی از ضبط غیرقانونی ، به توزیع کننده غیرقانونی بازگردانده شد. وضعیت جنایی در برابر ادعاهای سو abuse استفاده از قدرت توسط دادستان ، از جمله ادعای ادعای دادستان سابق ، محافظت شد ، اما گفت که دادستان به دلیل عدم همکاری دادستان ، از جمله عدم درخواست دادستان توسط دستور یا آموزش خارجی دادستان.

نقطه شروع پرونده اولسان این بود که دادستان ها تحقیق انتقام را برای تحقیق در مورد فساد یک دادستان فعلی پلیس انجام دادند. من اصرار کردم شما آن را فاش کنید.

وی همچنین تأکید کرد که حقیقت در مورد پرونده گوشت نهنگ ، سو the ظن فساد ریشه ای برادران کیم کی هیون و پرونده اولسان با یکدیگر در تماس است و او همه تلاش خود را برای آشکار کردن همه حقایق پنهان از طریق تحقیقات حمل و نقل هوایی انجام خواهد داد .

سرانجام ، سخنگوی هوانگ اونها گفت: “خسارت ناشی از گزارش های سو ناسازگار برخلاف فرض برائت بر اساس قانون اساسی قابل بازیابی است. به جای گزارش یک جانبه ادعای دادسرا ، ادعای متهم اشک سو abuse استفاده از این اتهام را می ریزد.” امیدوارم شما یک گزارش متعادل با همان وزن ارائه خواهید داد “، وی از رسانه ها پرسید.

[ad_2]