ژانویه 25, 2021 By haminp 0

نماینده هنگ یونگ برنده شورای شهر داژئون خواستار جابجایی م institutionsسسات عمومی ، از جمله مجتمع عمومی داژئون 2 است!

[ad_1]

نماینده یونگ یونگ توسط شورای شهر داژئون برنده شد (حزب دموکرات فرانسه ، یونگ گو 2)

[대전타임뉴스=홍대인 기자] نماینده هنگ یونگ وون از شورای شهر دائژئون (حزب دموکراتیک دموکرات ، جونگ گو 2) خواستار جابجایی م institutionsسسات عمومی ، از جمله دفتر عمومی 2 دائژون ، به 256 امین نشست فوق العاده ، که در 25 ام برگزار شد.

نماینده هونگ یونگ وون استدلال می کند که “همراه با Daedeok-gu و Dong-gu ، که با تعریف یک شهر ابتکاری موفق به جذب م institutionsسسات عمومی خارجی شده اند ، ما باید با جابجایی م institutionsسسات عمومی در Jungang-ro به یک توسعه واقعاً متعادل دست پیدا کنیم برای احیای مرکز اصلی در یونگ گو.

علاوه بر این ، “پروژه انتقال م institutionsسسات عمومی به داژئون ، از جمله ساخت دومین دفتر عمومی در داژئون ، یک پروژه عملیاتی است. این اثر در یک مکان سه تریلیون است ، مانند در نظر گرفتن سیاست توسعه متوازن در داژئون ، اثر اقتصادی ضربان های مرکز اصلی شهر و بهبود رضایت شهروندان از خدمات عمومی. خواهد داشت. “

در همین حال ، در میان م institutionsسسات عمومی در جونگ گو ، داژئون ، موسسه داژئون سجونگ در آوریل سال جاری به مونجی دونگ ، یوسئونگ گو نقل مکان کردند ، و مرکز ارتقا Learn آموزش مادام العمر داژئون و بنیاد فرهنگی داژئون امسال منقضی می شوند ، و شناخته شده است همچنین آژانس خدمات اجتماعی داژئون در حال بازرسی ساختمان مستقل دولت است.

[ad_2]