ژانویه 21, 2021 By haminp 0

نماینده سلام-یونگ چونگ “اقدام برای جلوگیری از نشت اطلاعات مکان تلفن همراه” را پیشنهاد می کند

[ad_1]

[칠곡타임뉴스=김이환 기자] قدرت مردم ری. هی یونگ چونگ (گوریونگ ، سئونگجو ، چیلگوک ، گیونگ بوک) در 21 (پنجشنبه) برای رفع سردرگمی مصرف کننده در مورد مدیریت اطلاعات مکان شخصی و تعیین تحریم ها برای محافظت عمیق تر از اطلاعات شخصی کاربران اعلام شد که برای برخی از قوانین اصلاحی مانند حفاظت و استفاده از اطلاعات مکان ، یک پیشنهاد نماینده ارائه شده است.

قدرت مردم ، نماینده مجلس ، هی یونگ چونگ (گوریونگ ، سئونگجو ، چیلگوک ، گیونگ بوک)

اطلاعات مکان شخصی به عنوان اطلاعات کلیدی برای جلوگیری از شیوع بیماری های عفونی مانند ویروس کرونا ویروس -19 و همچنین برای اهداف تجاری مانند جستجوی مبتنی بر مکان و خرید و تبلیغات شخصی شناخته می شود. در ماه سپتامبر ، سه شرکت ارتباط از راه دور تلفن همراه تجارت داده های بزرگ را ترویج کردند ، بنابراین آنها پروتکل دسترسی به ایستگاه پایه را با رضایت شخصی برای 3 تا 6 ماه حفظ کردند که به یک اختلاف اجتماعی تبدیل شد.

با این حال ، این قانون پیش بینی می کند که ارائه دهندگان اطلاعات مکان و ارائه دهندگان خدمات مستقر در مکان ، هنگام جمع آوری ، استفاده و ارائه اطلاعات مکان شخصی ، باید رضایت موضوع اطلاعات شخصی را بدست آورند. تأیید شده است که چنین نیست.

بعلاوه ، اگرچه اطلاعات مکان شخصی که هدف جمع آوری ، استفاده یا تهیه آن را بدست آورده اند باید بلافاصله از بین بروند ، اما این نگرانی مداوم وجود دارد که ممکن است از اطلاعات مکان شخصی کاربران سو misاستفاده شود زیرا هیچ استاندارد مشخصی برای دوره نگهداری

نماینده هی-یونگ چونگ گفت که به منظور بررسی صحیح مردم در مورد توافق برای جمع آوری اطلاعات در مورد محل استقرار سه شرکت ارتباط از راه دور تلفن همراه در دولت ایالتی در سال 2020 ، به جای بررسی رسمی عناصر رضایت ، مشترکان باید یک طرح بهبود را تنظیم کنند. با نوشتن آنها با دست یک بار وجود دارد.

برای رفع این مشکلات ، قانون زمینه ای را برای دوره نگهداری و نگهداری اطلاعات مکان شخصی فراهم می کند و بر این اساس ، اگر دوره نگهداری منقضی شده باشد ، اگر به طور جداگانه تخریب یا ذخیره و مدیریت نشده باشد ، جریمه نقدی ، حبس یا جزای نقدی تعیین می شود. برای سهل انگاری این شامل محتوایی است که شما باید انجام دهید.

نماینده یونگ هی یونگ گفت: “طبق قانون حفاظت از اطلاعات شخصی ، دوره نگهداری اطلاعات شخصی یک سال است ، اما قانون اطلاعات مکان استانداردهای خاصی برای ذخیره و نشت اطلاعات مکان شخصی ندارد ، بنابراین این نگرانی وجود دارد که اطلاعات شخصی کاربران ممکن است جمع آوری شود. ” وی افزود: “لازم است استانداردهای جمع آوری و مدیریت اطلاعات شخصی موقعیت ها روشن شود”.

چونگ سپس گفت: “از طریق این اصلاحیه ، ما تمام تلاش را برای مدیریت و محافظت بهتر از اطلاعات ارزشمند در مورد موقعیت شخصی افراد انجام خواهیم داد ، كه مبانی حفظ و ذخیره اطلاعات موقعیت شخصی و پیش بینی تحریم ها را بر این اساس نشان می دهد.”

[ad_2]