فوریه 4, 2021 By haminp 0

نماینده داژئون نیوز ، داژئون یک روزنامه نگار منصوب در شبکه های اجتماعی است!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در چهارمین شهر Daejeon City (شهردار Heo Tae-jeong) “یک مراسم انتصاب آنلاین برای خبرنگار رسانه های اجتماعی در Daejeon City 2021” در مرکز رسانه شهروند Daejeon City برگزار کرد.

40 خبرنگار که در این روز مشغول فعالیت هستند علاوه بر گسترش ساکنان Daejeon بلکه ساکنان منطقه Chungcheong به منظور گسترش جذابیت Daejeon از ویژگی های بیشتری برخوردار هستند.

خبرنگاران شهروندانی هستند که به طور فعال شبکه های اجتماعی مانند وبلاگ ، یوتیوب و فیس بوک را مدیریت می کنند و از مشاغل مختلفی مانند کارمندان ادارات ، دانشجویان ، زنان خانه دار و نویسندگان و گروه های سنی انتخاب شده از 20 تا 60 سال تشکیل شده اند. در این سال ، آنها به عنوان حامیان مدنی فعال خواهند بود ، و در مورد گردشگری ، جشنواره ها ، رویدادهای فرهنگی ، تاریخ ، مدیریت شهری و مردم Daejeon اطلاعات می دهند.

Daejeon City قصد دارد کارت شناسایی خبرنگاران را صادر کند تا خبرنگاران شبکه های اجتماعی بتوانند به طور فعال شرکت کنند ، آموزش های ایجاد ظرفیت مانند نوشتن مقاله ، عکس گرفتن ، تولید فیلم ، آموزش کپی رایت و آشنایی برای یافتن مکان های مخفی در Daejeon را ارائه دهند.

علاوه بر این ، محتوای ثبت شده در وبلاگ رسمی Daejeon City ماهانه ارزیابی می شود و هزینه نسخه خطی مقرر پرداخت می شود.

هئو ته جیونگ ، شهردار داژئون ، گفت: “من با قلبی گرم برای انتقال چیزهای خوب به خانواده ام ، امیدوارم داستان های زیادی در مورد داژئون را کشف و برای شهروندان به اشتراک بگذارم.”

از طرف دیگر ، سال گذشته تعداد بازدید کنندگان از وبلاگ رسمی شهر ، جایی که روزنامه نگاران در شبکه های اجتماعی Daejeon City فعال هستند ، از 33 میلیون نفر عبور کرد و در یافتن جذابیت پنهان Daejeon نقش داشت.

[ad_2]