فوریه 1, 2021 By haminp 0

نصب Uiseong-gun ، آرام و غیره

[ad_1]

[의성타임뉴스=남재선기자]شورای امنیت جامعه Geumseong-myeon ، Uiseong-gun ، اعلام کرد که از 25 تا 29 ژانویه یک پروژه ویژه اختصاص داده شده به کمک های مالی “Gumseong ، Safe Safe و غیره” را انجام داده است.

این پروژه “نصب چراغ Geumseong ، امید ایمن” پروژه ای برای نصب 135 لامپ دیواری LED خورشیدی در مناطق آسیب پذیر است که نصب خانوارها و چراغ های خیابانی برای بزرگسالان توسط شورای امنیت جامعه در Geumseong-myeon دشوار است. ، آموزشی ویبولیتین با امید به ایجاد یک محیط عابر پیاده که در آن ساکنان بتوانند با خیال راحت قدم بزنند و چراغی روشن که امید را در آن ایجاد می کند ، با 2 میلیون بوی بد رایج شد ، که در Chest کره شناسایی و ذخیره شد.

چراغ دیواری LED خورشیدی برخلاف چراغ های امنیتی موجود هزینه های اضافی را متحمل نمی شود ، زیرا یک سیستم روشنایی خورشیدی است و می توان با روشن شدن نور خورشید در روز محیطی روشن را در شب ایجاد کرد ، بنابراین نه تنها منطقه امن نابینایان را تسکین می دهد. بلکه به راحتی زمین می خورد یا آسیب می بیند. پیش بینی می شود که برای ایمنی سالمندان بسیار کمک کند.

در این روز ، شورای امنیت جامعه Geumseong-myeon گروهی متشکل از 1 گروه و 8 واحد دو نفره را سازماندهی کرد و لامپ های دیواری LED خورشیدی را در 38 روستا نصب کرد. جواب خوبی گرفتم

بزرگتر پارک مو گفت: “از آنجا که خانه ای بالای تپه بود ، حتی با نور خیابان نیز تاریک بود. من نیز چند روز پیش برای سرگیجه به اورژانس مراجعه کردم ، اما برای بررسی سلامتی و درخواست مزایای معیشت (لغو استاندارد حمایت اجباری) به اینجا آمدم ، بنابراین بسیار راحت و سپاسگزارم. ”

رئیس جمهور چانگ هو گفت: “من امیدوارم که 2021 سال درخشانی باشد ، همانطور که خیابان های تاریک با این پروژه روشن می شوند و شورا قصد دارد 300 چراغ امید دیگر نصب کند تا ساکنان بتوانند به سلامت سفر کنند.

[ad_2]