ژانویه 21, 2021 By haminp 0

نصب مجسمه “رئیس رسمی Cheonmachong” در پارک Palwoojeong در Gyeongju …

[ad_1]

[경주타임뉴스=전찬익기자] Gyeongju City در تاریخ 21th اعلام کرد که مجسمه ای به شکل گنجینه ملی 189 پوندی “افسر Chonmachong” ساخته است که توسط Cheonmachong از سلسله Sila حفاری شده و آن را در پارک Paujuong در Hwangdong نصب کرده است.

مجسمه تاج تاج Cheonmachong اثری است که وضعیت و برتری هنرهای باشکوه فلزی دوران Force را با نقوش کلاهک تاج Force در 1500 سال پیش مرور می کند.

این پروژه که توسط شهر Gyeongju و بنیاد فرهنگی Gyeongju تبلیغ می شود ، “پروژه هنر عمومی برای مواجهه روزمره با هنر” در حمایت از فعالیت های خلاقانه هنرمندان محلی است که به دلیل طولانی مدت COVID-19 منعقد شده اند و برای شهروندان و گردشگران برای لذت بردن از فرهنگ. به عنوان بخشی از “تبلیغ شد.

این مجسمه 6.6 متر ارتفاع و 4.2 متر عرض دارد و 14 نقاشی با موضوع تاریخ سیلا نیز در داخل این مجسمه نمایش داده می شود که جاذبه های دیگر گردشگران و همچنین شهروندان بازدید کننده از منطقه را فراهم می کند.

به طور خاص ، 20 هنرمند محلی در دیوار سنگی Daereungwon در نزدیکی پارک Palwoojeong محبوبیت بیشتری پیدا می کنند زیرا آنها با 40 اثر کاشی و سرامیک با نقوش ویرانه ها و آثار برجای مانده از زمان سیلا مرتبط هستند.

یک مقام مسئول شهر گیونگجو گفت: “ما یادگارهای گرانبها و زیبا از نیروی هزاره را در خارج از منزل و نه در داخل منزل برمی داریم تا در تعالی و ارزش خود تجدید نظر کرده و به یک تخصص جدید از شهر تاریخی و فرهنگی خود تبدیل شویم ، و نمای دیگری از گردشگران بازدید از گیونگجو. ما مشتاقانه منتظر انجام چنین کاری هستیم. “

وی افزود: این مجسمه لوله ای یک مجسمه است و در عین حال به عنوان فضای نمایشگاهی عمل می کند ، بنابراین این مزیت را دارد که به گردشگران اجازه می دهد آثار سه بعدی را با هم ارزیابی کنند.

از طرف دیگر ، ‘کلاه تاج Cheonmachong’ که به عنوان گنجینه ملی 189 پوندی در 7 دسامبر 1978 تعیین شده است ، با ترکیبی از صفحات طلای نازک حک شده با چندین الگو مخروطی شکل شبیه کلاه دوران کف سیلا با کف دست مشخص می شود. متصل به هم.

در حال حاضر در موزه ملی گیونگجو نگهداری می شود و در حین حفاری در مقبره Cheonmachong کشف شد.

[ad_2]