ژانویه 21, 2021 By haminp 0

نصب جعبه های جمع آوری بسته های یخ در 16 ساختمان در Dong-gu، Daejeon

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دونگ گو ، دژئون (شهردار گو هوانگ این هو) در تاریخ 21th اعلام کرد که جعبه های جمع آوری منحصر به فرد را برای استفاده مجدد از بسته های یخ در 16 مرکز اجتماعی اداری دونگ نصب کرده است.

با افزایش تقاضا برای خدمات پیک و تحویل به دلیل طولانی بودن وضعیت تاج 19 ، استفاده از کیسه های یخ نیز افزایش یافت و یک جعبه مخصوص جمع آوری برای تشویق استفاده مجدد از بسته های یخی که پس از یک بار استفاده دور انداخته شد ، نصب شد.

جعبه های اختصاصی جمع آوری در طول سال کار می کنند و هنگامی که کیسه های یخ از بین می روند ، می توانند از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر شسته ، خشک شوند و در یک جعبه مخصوص جمع آوری که در مرکز اداری مراقبت های اجتماعی نصب شده است ، دفع شوند.

گو قصد دارد بسته های یخی را که در چهارشنبه آخر هر ماه در جعبه های منحصر به فرد جمع آوری شده جمع آوری کند ، آنها را در مرکز غربالگری بازیافت Dong-gu مرتب کرده و به شرکت هایی که نیاز به استفاده مجدد دارند مانند بازارهای سنتی و هایپرمارکت

کارمند دونگ گو ، هوانگ این هو گفت: “پلیمر جاذب فوق العاده که محتویات کیسه یخ است حاوی پلاستیک های ریز است و می تواند باعث مشکلات زیست محیطی شود ، بنابراین ما یک جعبه جمع آوری ویژه برای حل این مشکل نصب کردیم.” .

[ad_2]