ژانویه 5, 2021 By haminp 0

“نخند” هیتوشی ماتسوموتو و ماسانوری همادا دوباره به این نیرو برگشته اند! پیری کشف نشده و وارث …: اخبار J-CAST

[ad_1]

در میان مشکلات اپیدمی جدید ویروس کرونا ، 2020 “پیام رسان کودکان در مرکز شهر و استکبار!” !! پخش به نظر می رسید بدون هیچ مشکلی آرام ، اوج میزان مشاهده خصوصی را برای 11 سال متوالی رقم می زند.

از طرف دیگر ، صداهایی در شبکه فوران می شود که نمایانگر ظاهر این دو مجری در مرکز است.

  • این حضوری می شود که بینندگان می توانند از آن مراقبت کنند!  ؟؟

    این حضوری می شود که بینندگان می توانند از آن مراقبت کنند! ؟؟

  • این حضوری می شود که بینندگان می توانند از آن مراقبت کنند!  ؟؟

چیارا جونیور اشاره کرد که “کند” است ، و دوباره سعی کرد …

چنین صدایی در گوشه ای به نام “Shimojogami Game Showdown” مشاهده شد که در ساعت 22:00 در تاریخ 31 دسامبر 2020 ، 3 ساعت و 30 دقیقه پس از شروع پخش پخش شد. این مکانی جایی بود که مجریان منظم مرکز ، Tsuki Homasa (52) و Kokoriko ، در بازی های مختلف با هنرمندان خندوانه “نسل 7” روبرو می شدند ، اما به آن “Hitotsu ET” می گفتند. بینندگان گفتند که این بازی “در حال پیر شدن در مرکز” است.

اگر دستان خود را به پهلو دراز کنید ، دستان خود را بدون اینکه آنها را جمع کنید ببندید و نوک انگشت اشاره خود را بچسبانید ، بازی موفقیت آمیز است. این یک بازی است که به مهارت حرکت بدن نیاز دارد ، که اگر نوک انگشتان مطابقت نداشته باشد ، شکست می خورد و اگر نوک انگشتان به آرامی تراز شوند ، شکست می خورد. وقتی بازی شروع شد ، کنتو مومودا (26) که در جایگاه اول بود ، بدون مشکل آن را پاک کرد ، اما هیتوشی ماتسوموتو (57) که در جایگاه 2 بود ، بلافاصله ترمز را فشار داد.

آقای ماتسوموتو حرکت خوبی برای بستن بازوهای خود داشت ، اما سرعت او تقریباً نیمی از مومودا بود. بنابراین ، اگرچه چیارا جونیور ، که به عنوان داور بازی می کرد ، اظهار داشت که “کند” است و دوباره تلاش کرد ، اما سرعت همچنان یکسان بود. به همین دلیل ، Yaji از نسل 7 پرواز کرد ، اما Chihara-san با توجه به تعادل بازی تصمیم گرفت که (؟) Matsumoto-san “فقط یک موفقیت” باشد.

با این حال ، ماسانوری همادای بعدی (57) در حالت “هیچ کمکی” نبود. علاوه بر سرعت بسته شدن هر دو دست در همان سطح آقای ماتسوموتو ، هر دو دست می لرزد و در نتیجه نوک انگشتان به هم نمی چسبند. چیارا سان و نسل هفتم آنچنان ناموفق بودند که “پدربزرگ کامل!” و “توانبخشی!” او را مورد اصابت قرار داد.

[ad_2]