فوریه 2, 2021 By haminp 0

نتایج متوسط ​​اثرات تاج 19 ، خستگی ، دشواری تنفس و علائم ریزش مو “شدید”

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] طبق نتایج موقت مطالعه تأثیر بیماران بهبود یافته از کرونا 19 که توسط ستاد پاسخ مرکزی منتشر شده است ، 43٪ پس از علائم یا تأیید خستگی را تجربه کرده اند.

موارد زیر با علائم تنگی نفس (35٪) و ریزش مو (23٪) در طی ورزش همراه است و افسردگی و اختلال استرس پس از سانحه عمدتا در روانپزشکی مشاهده می شود.

به گفته این شهر ، مطالعه تأثیر مبتنی بر غربالگری و بررسی 40 بیمار تایید شده با کرونا 19 است که توسط مرکز پزشکی ملی انجام شده و یک مطالعه آنلاین که توسط بیمارستان دانشگاه ملی کیونگ پوک روی 965 بیمار تایید شده در داگو انجام شده است.

این اثرات از نظر سن یا شدت متفاوت است و اثرات شایع مانند خستگی و اختلالات خواب در بیماران جوان یا خفیف شایع است و علائمی مانند تنگی نفس و فیبروز ریوی در بیماران بزرگسال یا شدید دیده می شود.

علاوه بر این ، اکثر کسانی که در خارج از کشور درمان می شوند ، از جمله چین و انگلستان ، از یک یا چند پیامد مانند خستگی ، اختلال در خواب و ریزش مو شکایت داشتند و مشخص شد که این علائم تا 6 ماه پس از درمان ادامه دارد.

در این بین ، کلینیک غربالگری موقت در شهر چئونان تا 28 فوریه باز خواهد بود ، به طوری که همه شهروندان می توانند بدون در نظر گرفتن علائم ، یک تست تشخیصی رایگان برای تاج 19 دریافت کنند. به گفته این شهر ، 20 نفر از 15000 شهروندی که به طور داوطلبانه در مرکز غربالگری موقت تحت آزمایش قرار گرفتند ، قبلا پیدا شد ، همانطور که تأیید شده است ، که به جلوگیری از گسترش عفونت کمک می کند.

کو بن اخیراً رئیس مرکز پاسخگویی به بیماری های عفونی ، مرکز بهداشتی Seobuk-gu ، گفت: “از آنجا که کرونا 19 حتی پس از بهبود می تواند جای زخم در بدن و ذهن ما ایجاد کند ، ما اقدامات بهداشتی شخصی عمیقی مانند استفاده از ماسک را می خواهیم. و شستن دستها برای خودمان و همه ما و انجام فعالانه آزمایشهای تشخیصی رایگان. امیدوارم به ما ملحق شوی. “

[ad_2]