ژانویه 29, 2021 By haminp 0

نتایج بررسی روزنامه / روزنامه اینترنتی بستن داوطلبانه 17 شرکت روزنامه اینترنتی منتشر نشده را توصیه می کند

[ad_1]

[제주타임뉴스=이수빈기자] استان ویژه خودگردان ججو نتایج “بررسی روزنامه و روزنامه Jeju 2020” را از نوامبر سال گذشته تا ژانویه سال جاری اعلام کرد.

به گفته ججو سیتی ، این مطالعه به گونه ای انجام شده است که جزیره ججو دو بار به سایت مراجعه کرده و بر اساس “اولین نتایج نظرسنجی روزنامه ها و سرویس های خبری آنلاین” توسط بنیاد تبلیغات مطبوعات کره به وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی. آشکار شد

این نظرسنجی شامل 22 مجله هفتگی ، 73 شرکت روزنامه آنلاین و 2 شرکت خدمات خبری Jeju بود.

از طریق این مطالعه ، جزیره ججو نقض 36 مورد از 73 روزنامه آنلاین را تایید کرد و 19 مورد از آنها برای اقدامات اصلاحی توصیه شدند.

علاوه بر این ، 17 سایت پیدا شده است که با صفحه اصلی کار نمی کنند و بیش از یک سال روزنامه منتشر می کنند و به شش مورد توصیه می شود که با تأیید در محل داوطلبانه بسته شوند. مطابق با هنر. 9 ، پاراگراف 2 از فرمان اجرای قانون روزنامه ها ، دستورات قبلی برای 11 صندلی باقی مانده قبل از دستور لغو رسمی اعلام می شود.

علاوه بر این ، توصیه های اصلاحی و اقدامات انطباق برای یک کسب و کار خبری که مطابق با افشای افسر حمایت از کودکان و نوجوانان نبوده و برای یک شرکت هفتگی که مطابق با چرخه انتشار نیست ، انجام شده است.

بر اساس نتایج این مطالعه ، جزیره ججو قصد دارد روزنامه های استانی و روزنامه های آنلاین را مجبور به چاپ و نشر مطابق قانون کند ، در حالی که از ایجاد یک فضای رسانه ای سالم حمایت می کند که حق دانش شهروندان را تضمین کند.

[ad_2]