ژانویه 23, 2021 By haminp 0

نا یانگ مین ، نایب رئیس شورای شهر گیمچئون ، از وزیر خارجه ژاپن می خواهد ادعای خود را برای حاکمیت بر دوکدو پس بگیرد

[ad_1]

[김천타임뉴스=김이환 기자] در هجدهم ، نا یونگمین ، نایب رئیس شورای شهر گیمچئون ، وزیر امور خارجه ژاپن ، توشیمیتسو موتگی را فراخواند تا با سخنرانی دیپلماتیک در مجلس شورای ملی ، بلافاصله ادعای خود را به عنوان داكدو به عنوان قلمرو ژاپن پس بگیرد.

شورای شهر گیمچئون (نایب رئیس Na Young-min)

وزیر امور خارجه موتگی وی در سخنرانی دیپلماتیک خود گفت که “داكدو قلمرو منحصر به ژاپن طبق قوانین بین المللی است ، حتی با توجه به واقعیت های تاریخی ، و ما بر اساس این موقعیت اساسی با آرامش و ناامیدی پاسخ خواهیم داد.” بازدارندگی ژاپن از سال 2014 ادامه داشته است .

در همین رابطه معاون رئیس جمهور نا یانگ مین تحریف مختصر تاریخ ژاپن را محکوم کرد و گفت: “من به شدت به ادامه ادعاهای مضحک علیه داکدو ، قلمرو بی نظیر کره که تاریخ طولانی و روحیه ملی ما را حفظ می کند ، اعتراض می کنم.”

در همین حال ، شورای شهر گیمچئون ، از سال 2016 ، هر سال جلسه قطعنامه ای را برای دفاع از داكدو برگزار می كند ، به عنوان بخشی از مقابله قاطعانه با تحریف تاریخ ژاپن ، درک عشق دوكدو و دوكدو. مسابقه مراقبت از داكدو پیشرو در اطلاع رسانی به خانواده های چندفرهنگی كشور است كه دوكدو قلمرو جمهوری كره است و از طریق خانواده های چند فرهنگی كه از دوكدو بازدید می كنند ، فرصت هایی را برای خانواده های شركت كننده فراهم می كند تا تاریخ و ارزش های دوكدو را بیاموزند.

معاون رئیس جمهور Na Yongmin عزم خود را برای ادامه جنبش دفاعی Dokdo ابراز داشت و گفت: “ما به عنوان یک شهروند کره و ساکن استان Gyeongsang شمالی ، از حمله خاک ژاپن چشم پوشی خواهیم کرد.”

[ad_2]