فوریه 4, 2021 By haminp 0

میونگ ایندونگ سوجو خانه آبی را به عنوان هدیه سال نو به رئیس جمهور تحویل داد

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선 기자]Andong Soju (مدیر عامل Park Jae-seo) ، نماینده نماینده Andong ، به عنوان هدیه به رئیس خانه آبی انتخاب شد و 15000 بطری Andong Soju را در واحد های 500 میلی لیتری به Blue House تحویل داد.

سوجو معروف Andong سوجو مقطر است که توسط Master Park Jae-seo ، ششمین نام سنتی این غذا در کره ساخته شده است. از سال 1992 تاکنون ، او روش جدیدی را به نام خرید 3 مرحله ای برای جذب بوی بی نظیر مخمر Andong Soju و بوی گل معرفی کرده است. وی 3 سال متوالی در وزارت غذا ، کشاورزی ، جنگلداری و شیلات در نمایشگاه الکل کره جایزه بزرگ و جایزه بزرگ را دریافت کرد. او به عنوان فریبنده ارزیابی شد.

در همین حال ، قبل از جابجایی سفیر آمریکا در کره ، هری هریس ، که از نوشیدن و سوجو در ژانویه لذت می برد ، به رسمیت شناختن و شهرت الکل سنتی نماینده جمهوری کره حتی بیشتر افزایش یافت ، مانند “لیکور محلی Andondo Soju Folk” از مایونگ این کیم. به عنوان یک هدیه خداحافظی از رئیس جمهور مون جه این ، به عنوان یک هدیه خداحافظی از رئیس جمهور مون جه این.

Andong Soju یک سوجو مقطر است که با برنج و مالت تهیه می شود. رایحه ای نرم و بدون تزئین دارد و طعم و مزه آن تمیز است. این یک ویژگی نمایشی است که عاشقان الکل دوست دارند.

شهر آندونگ قصد دارد با به نمایش گذاشتن آندونگ سوجو در نمایشگاه های مختلف ، تمام تلاش خود را در جهت آگاهی و اطلاع مصرف کنندگان از سنت و شهرت آندونگ سوجو انجام دهد.

[ad_2]