ژانویه 5, 2021 By haminp 0

میتسویو اوکادا افرادی که در “آمریکای ترامپ” در واشنگتن دی سی زندگی می کنند ، جایی که تنش ها قبل از 6 ژانویه افزایش می یابد: اخبار J-CAST

[ad_1]

وی گفت: “ممکن است ترامپ از طرفداران خود خواسته است که دور هم جمع شوند و بگویند” برای این کشور بجنگید. “خطری برای من وجود دارد و من در هر صورت اسلحه می آورم. یک روز قبل از تجمع بزرگ اعتراضی در 6 ژانویه 2021 علیه انتخابات ریاست جمهوری ، یکی از طرفداران ترامپ گفت.

دوستان طرفداران دموکرات ، که فهمیدند که من برای مصاحبه به واشنگتن می روم ، بارها و بارها خویشتنداری کردند و به خطر خود فکر کردند و گفتند: “نرو زیرا خطرناک است.” هتل هایی که اغلب توسط طرفداران ترامپ استفاده می شوند ، در این مدت کلیه رزروها را لغو کرده و تعطیل خواهند شد.

  • تجمع گسترده طرفداران ترامپ در واشنگتن اندکی پس از انتخابات ریاست جمهوری.  چه اتفاقی خواهد افتاد برای تجمع اعتراضی در 6 ژانویه 2021 (فیلمبرداری توسط نویسنده در نوامبر 2020)

    تجمع گسترده طرفداران ترامپ در واشنگتن اندکی پس از انتخابات ریاست جمهوری. چه اتفاقی خواهد افتاد برای تجمع اعتراضی در 6 ژانویه 2021 (فیلمبرداری توسط نویسنده در نوامبر 2020)

  • تجمع گسترده طرفداران ترامپ در واشنگتن اندکی پس از انتخابات ریاست جمهوری.  چه اتفاقی خواهد افتاد برای تجمع اعتراضی در 6 ژانویه 2021 (فیلمبرداری توسط نویسنده در نوامبر 2020)

یک تجمع اعتراضی گسترده توسط رئیس جمهور تشکیل شد

من در تظاهرات اعتراضی یکی از کارمندان رستوران که به دلیل عفونت ویروس کرونا در نیویورک با مشکلات مالی روبرو شده بود ، دنی ، طرفدار ترامپ را ملاقات کردم. گفته می شود که وی ساعت 6 صبح روز قبل از راهپیمایی با قطار به واشنگتن می رود.

اواخر سال گذشته ، جوی ، مرد سیاه پوستی که در گفتگو من و دنی در تظاهرات شرکت داشت ، گفت: “همه ما به دنبال این هستیم” ، من در مورد تجمع ترامپ ترامپ در 6 مارس در واشنگتن به او گفتم. من آن را به

این مقاله می گوید ، “آنجا باش ، آن را WILD خواهد کرد (شرکت کن. وحشی خواهد بود)”. این کلمه ای است که رئیس جمهور ترامپ در تاریخ 19 دسامبر 2020 در توییتر نوشت.

در 14 دسامبر سال 2020 ، رأی دهندگان در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در هر ایالت رای دادند ، با 306 نفر از روز و 232 نفر از ترامپ. رسانه ها گزارش دادند که پیروزی بایدن عملاً تأیید شد.

در تاریخ 6 ژانویه روالی برای تأیید رسمی نتیجه رأی گیری در جلسه مشترک مجلس نمایندگان و مجلس نمایندگان کنگره آمریکا برگزار می شود. به طور معمول ، 11 سناتور جمهوری خواه مورد تایید رسمی ، از جمله تد کروز (جمهوری خواه ، تگزاس) ، “نتایج رای دهندگان بحث برانگیز ایالات متحده را به چالش می کشند.” وی قصد خود برای رای دادن را اعلام كرد در آن روز تجمع اعتراضی برگزار می شود.

کروز و همکارانش خواستار کمیسیون ویژه ای برای انجام بازرسی اضطراری 10 روزه شدند و تعداد آرا در این ایالت قابل تجدید نظر است.

[ad_2]