ژانویه 6, 2021 By haminp 0

موگامی در گزارش حاملگی Misuzu Furukawa “آیا OO باید پیروی کند؟” توصیه یک طرفدار است.

[ad_1]

Mogami Mogami ، عضو سابق گروه بت Denpagumi.inc ، شب 5 ژانویه 2020 در توییتر خواهد بود.

“وقتی کسی ازدواج می کند ، بعضی ها می گویند ،” آیا موگا چان بعدی است؟ ” اما بارداری نیز بعدی است!؟ او بسیار بی احساس است ، بنابراین مراقب باشید. “

من منتشر کردم

در این روز ، میرین فوروکاوا از Denpagumi.inc در اینستاگرام اعلام کرد که 4 ماهه باردار است و در پاسخ به طرفداران بی احساس شکایت کرد.

  • Mogami Moga (گرفته شده در سال 2014)

    Mogami Moga (گرفته شده در سال 2014)

  • Mogami Moga (گرفته شده در سال 2014)

“من سیستمی می خواهم که بتوان آن را برای افترا شارژ کرد.”

آقای فوروکاوا ازدواج خود را با کارتونیست Shuichi Aso در سپتامبر 2019 اعلام کرد و حتی پس از ازدواج در Denpagumi.inc ذکر شده است.

خود آقای موگامی پس از خروج از گروه در 12 نوامبر 2008 در وبلاگ خود اولین بارداری فرزند خود را اعلام کرد اما ازدواج نکرد و انتخاب خود را برای تربیت فرزند به عنوان یک مادر تنها اعلام کرد.

با این حال ، در وبلاگ ، به روز شده در 3 ژانویه 2009 ، “من هرگز در آینده ازدواج نمی کنم! نه اینکه من می خواهم آن را انجام دهم ، و اگر کسی بخواهد آن را انجام دهد ، خوب است. من تعجب می کنم که آیا این یک چیز خوشحال کننده است زیرا من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. “

در 20 دسامبر 2008 ، او در توییتر خود نوشت ، “من سیستمی می خواهم که تهمت یک سیستم شارژ باشد. می توانم منظورم را بگویم ، اما 30000 برنج ، لبخند و آرامش.” “من تصمیم گرفتم به مردی فکر کنم که ناگهان نظرات SNS یک مرد را تحقیر می کند ، یک فرد خطرناک که به خانه یک مرد می رود (تصویر مدفوع) و برمی گردد. “آقای موگامی ، که کرد. در مورد موضوعات ظریف هنرمندانی مانند ازدواج و بارداری ، او رفتار خشن خود را نسبت به ضد نقض نکرده است.

[ad_2]